دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶

پیام تشکر بسیج جامعه زنان کشور به مناسبت حماسه ۷ اسفند

پیام تشکر بسیج جامعه زنان کشور به مناسبت حماسه ۷ اسفندبسیج جامعه زنان کشور در پیامی از حضور پرشکوه مردم در پای صندوق‌های رأی تشکرد کرد، در این پیام آمده است: مردم آگاه ایران اسلامی با حضور بی سابقه خود در پای صندوق‌های رأی بار دیگر روح مقدس امام راحل و ارواح طیبه شهدا را شادکردند.

به گزارش به دخت به نقل از فارس، بسیج جامعه زنان کشور در پیامی از حضور پرشکوه مردم در پای صندوق‌های رأی تشکر کرد، در این پیام آمده است:

مردم آگاه و مؤمن ایران اسلامی با حضور بی سابقه خود در پای صندوق‌های رأی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری بار دیگر روح مقدس امام راحل و ارواح طیبه شهدا را شاد کردند و نام آنان را سرافراز ساختند.

حضور چشمگیر و مسئولانه مردم عزیزمان در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری بار دیگر حکومت مردم سالاری دینی را به رخ جهانیان کشاند و پاسخی هوشمندانه و قاطع در برابر تهدیدها و تحریم‌های غرب داد.

این حضور، نقشه‌های شوم دشمن برای ایجاد محیط یأس‌آلود و نهایتاً فاصله انداختن میان مردم و نظام اسلامی را خنثی کرد و بار دیگر همه دنیا فهمیدند که ملت ایران همچنان زنده، هوشیار، در صحنه و آماده دفاع از دستاوردهای عظیم چندین ساله خود و پاسداری از حاصل خون شهداست.

سازمان بسیج جامعه زنان کشور در پایان ضمن قدردانی و تشکر از ملت عزیر ایران، به خاطر رشد، آگاهی، همت و وقت شناسی خدا را شاکر است که معنای واقعی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی در ایران سربلند و آزاد به تصویر کشیده شد. پاسخ این حماسه آفرینی مردم قهرمان ایران اسلامی توسط نمایندگان منتخب، قدر شناس، ولایت‌مدار و تلاش و کوشش مستمر، پایداری در حفظ ارزش ها و تشکیل مجلس کارآمد در خط ولایت است.

امید است نمایندگان منتخب مردم گام‌های مهمی در پیشرفت و عدالت برداشته و به ویژه با توجه به منویات مقام معظم رهبری که فرمودند «مهم ترین مبحث کشور بحث خانواده است» به این امر مهم نیز بپردازند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد