تمدید فراخوان اولین جشنواره ملی دانشجویی مد و لباس تا 5 مهرماه

0

در جلسه شورای سیاست گذاری اولین جشنواره ملی دانشجویی مد و لباس، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تا 5 مهرماه تمدید شد.
به گزارش به دخت به نقل از فارس، اولین جشنواره ملی دانشجویی مد و لباس که با محوریت پوشاک برتر اسلامی و زمینه سازی برای کشف و ظهور استعدادهای خلاق دانشجویی به جهت معرفی طراحان جوان و ارتباط با جامعه و صنعت در زمینه پوشاک اسلامی ایرانی برگزار می شود، فراخوان خود را تا 5 مهرماه تمدید کرد.

کارگروه ساماندهی مد و لباس ضمن حمایت از برگزاری این جشنواره در نظر دارد با هدفمند نمودن اندیشه های نو در راستای تحقق اهداف جامعه ایرانی و سوق دادن دانشجویان به طراحی آثار مبتنی با اصول و آموزه های اسلامی با ایجاد ارتباط مراکز آموزشی و دانش آموختگان رشته های مرتبط با مراکز صنعتی، تولیدی و بازار در کشوردر ارتقاء سطح علمی و عملی دانشجویان و شناخت مباحث علمی جدید در زمینه طراحی، دوخت پارچه و لباس گامی مؤثر بردارد.

همچنین مخاطبان و دانشجویان می توانند آثار خود را در بخش های مختلف ( مندرج در صفحه 3 فراخوان جشنواره) تا تاریخ مذکور به دبیرخانه این جشنواره به آدرس تهران- بزرگراه شهید تندگویان- خیابان میثاق جنوبی- خیابان 61 دانشکده فنی و حرفه ای دکتر شریعتی- دبیر خانه جشنواره ملی مد و لباس با تلفن 02155032700 فکس 02155003339 و یا به آدرس پست الکترونیک m.l1@shariaty.ac.ir ارسال کنند.

/انتهای متن/

درج نظر