جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵

میانگین سن ازدواج آقایان و بانوان در کشور

به گزارش به دخت به نقل از تسنیم، رئیس سازمان […]

به گزارش به دخت به نقل از تسنیم، رئیس سازمان ثبت احوال کشور گفت: میانگین سن ازدواج در کشور برای مردان به ۲۸ و برای خانم‌ها ۲۳ و نیم سالگی رسیده است و میانگین کلی سن ازدواج در کشور به ۲۵.۷۵ سالگی است.

علیرضا آوایی که در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ثبت احوال قم سخن می‌گفت، اظهار داشت: کمیته انتصابات سازمان ثبت احوال کشور پس از بررسی ابعاد گوناگون صلاحیت مدیران، نتیجه را ارائه کرده و سپس برای حضور یک مدیر در منصبی تصمیم‌گیری لازم صورت می‎‌گیرد و این‌طور نیست که انتصاب‌ها به صورت سفارشی یا دلخواه کسی یا باشد.

رئیس سازمان ثبت احوال کشور افزود: تشکیل پایگاه‌های جمعیتی در سازمان ثبت احوال از کارهای خوب و مثبت است که سبب تسهیل کار نیروی انتظامی، آگاهی و بانک‌ها شده است. کارت ملی هوشمند نیز در سطح کشور در حال صدور است و اکنون شمار کارت‌های هوشمند صادر شده به ۳ میلیون کارت رسیده است و امیدوایم که کار صدور کار ملت هوشمند برای همه مردم تا پایان دولت یازدهم تکمیل شود.
وی با اشاره به کمک دفاتر پیشخوان دولت به سازمان ثبت احوال تصریح کرد: سازمان ثبت احوال نیازمند کمک مردم است و از سوی دیگر بازسازی و نظارت بیشتر در فعالیت دفاتر پیشخوان نیز باید صورت گیرد. سازمان ثبت احوال مشکل کمبود اعتبارات دارد و با حل این مشکل، پیشرفت‌های خوبی در کار این سازمان حاصل می‌شود.

رئیس سازمان ثبت احوال کشور به آمار موالید کشور اشاره کرد و گفت: کشور شاهد نرخ ۱ و ۹۷ صدم برای موالید است و در قم این آمار به ۲ و ۱۱ صدم رسیده است که از متوسط کشوری بیشتر است.
وی عنوان کرد: میانگین سن ازدواج در کشور برای مردان به ۲۸ و برای خانم‌ها ۲۳ و نیم سالگی رسیده است و میانگین کلی سن ازدواج در کشور به ۲۵ و ۷۵ سالگی است و البته این آمار در قم بهتر است میانگین سن ازدواج۲۷ و نیم سالگی برای آقایان و ۲۲ و نیم سالگی برای خانم‌ها است.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs