دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵

عرضه حجاب نوجوان در بخش عفاف و حجاب نمایشگاه بین المللی قرآن

همزمان با بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم و در بخش عفاف و حجاب این نمایشگاه، لباس حجاب ویژه نوجوان عرضه می‌شود.

به گزارش به دخت به نقل از فارس، همزمان با بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم و در بخش عفاف و حجاب این نمایشگاه، لباس حجاب ویژه نوجوان عرضه می‌شود. کار گروه ساماندهی مد و لباس کشور در سال‌های اخیر و با توجه به نیاز سنجی انجام شده اقدام به معرفی و حمایت از فعالیت‌های تخصصی کرده است. در همین راستا و با توجه به نیاز شدید جامعه در گروه سنی نوجوان، حمایت از فعالیت‌های این بخش را در دستور کار قرار داده و نمونه‌های موفق و ارزنده این گروه که توسط طراحان ارزشمند و تولید کنندگان فعال به تولید رسیده را عرضه کرده است. این نمونه‌ها با عنوان لباس حجاب نوجوان و در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف در بخش عفاف و حجاب عرضه می‌شود.

در آیین گشایش بخش عفاف و حجاب نمایشگاه بین المللی قرآن کریم نوش آبادی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌، حمید محمدی دبیر شورای عالی قرآن، شیخ نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، قبادی دبیر کار گروه ساماندهی مد و لباس کشور و مسئولان اجرایی این بخش حضور داشته و از غرفه ها و سالن‌های عفاف و حجاب بازدید کردند.

نوش آبادی با تقدیر از تلاش دست اندرکاران و فعالان عفاف و حجاب بر حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از فعالیت‌های این بخش تأکید کرد. محمدی دبیر شورای عالی قرآن کشور نیز به ساماندهی مطلوب فعالان این بخش توسط کار گروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره داشته و اقدامات صورت گرفته را ستود.

در ادامه شیخ نماینده مردم تهران نیز از آمادگی کمیسیون متبوع در مجلس شورای اسلامی برای حمایت از فعالیت‌های عفاف و حجاب خبر داد.

به گزارش فارس، بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار «به سوی فهم قرآن» روز گذشته افتتاح شد و تا ٨ تیر ماه مصادف با ٢٢ ماه مبارک رمضان به مدت ١۶ روز در مصلای بزرگ حضرت امام خمینی(ره) از ساعت ١٨ تا ۲۳ دایر است.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs