یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵

زن ۳۰ ساله شکنجه‌شده مشهدی صاحب خانه می‌شود

مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی گفت: اعظم و دو دخترش در وضعیت مناسبی قرار دارند و یک خیر هم اعلام آمادگی کرده و به‌زودی برایشان خانه خریداری خواهد شد.

به گزارش به دخت به نقل از تسنیم، حمیدرضا پوریوسف اظهار داشت: در حال حاضر اعظم و دخترانش در مرکز اسکان بهزیستی تحت مراقب هستند و مراحل درمانی و روان درمانی آن‌ها انجام شده است.

وی افزود: بحث حقوقی اعظم و دخترانش در کانون وکلا در حال پیگیری است و یکی از خیران نیز اعلام آمادگی کرده تا یک خانه مستقل برایشان خریداری کند.

پوریوسف تصریح کرد: بهزیستی نیز از اعظم و دخترانش حمایت لازم را دارد البته دوره‌های روان درمانی آن‌ها هنوز ادامه دارد و با توجه به شرایط سختی که برای آن‌ها به‌وجود آمده بود برای رسیدن به شرایط عادی و مطلوب به زمان زیادی نیاز دارند.

مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی درباره شرایط همسر اعظم نیز گفت: همسر اعظم در حال حاضر در بازداشت به سر می‌برد و حکم قطعی وی هنوز صادر نشده است.

وی درباره شرایط فرزند خواندگی در استان خراسان رضوی اظهار داشت: متقاضیان زیادی در این زمینه مراجعه می‌کنند و خانواده پشت نوبت زیاد داریم اما کودکی که شرایط فرزند خواندگی داشته باشد خوشبختانه بسیار کم داریم چرا که اکثر کودکان بهزیستی بدسرپرست هستند و تنها در طرح امین موقت می‌توانیم آن‌ها را به خانواده‌هایی که فرزند دارند و یا بانوان و زنان مجردی که فرزند ندارند بسپاریم.

“اعظم” زن ۳۰ساله‌ای که به همراه دو دخترش ۲۱ روز بدون آب و غذا در خانه حبس شده و مورد خشونت، آزار و شکنجه همسر معتادش قرار گرفته بود.

استانداری خراسان‌رضوی پس از اطلاع از پرونده این زن و دو دختر ۸ و ۵ ساله‌اش که مورد آزار و اذیت و خشونت همسر معتادش قرار گرفته بودند، پرونده را پیگیری کرده و سپس فرزندانش به مرکز نگهداری از کودکان بی‌سرپرست منتقل شدند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs