جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵

دوخت رایگان چادر مشکی در نمایشگاه عفاف و حجاب

مصلی امام خمینی(ره) این روزها شاهد برگزاری نمایشگاه قرآن است که محصولات عرضه شده در بخش عفاف و حجاب آن نسبت به بازار ۱۰ تا ۳۰ درصد ارزان‌تر است.

به گزارش به دخت به نقل از مهرخانه، در بخش عفاف و حجاب این نمایشگاه ۱۱۱ غرفه محصولاتی چون انواع چادر، پوشش سر، ملزومات عفاف و حجاب، پوشش و مانتو اسلامی، کت و شلوار ایرانی اسلامی مردان و مانتو نوجوان و محصولات ویژه جشن تکلیف و اقلام مورد نیاز آن را عرضه می‌کنند.

غرفه دوخت چادر مشکی رایگان که با هدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و تسهیل دوخت چادر مشکی برای مخاطبان برپا شده با حضور ۱۰ خیاط روزانه ۳۰۰ چادر دوخته و تحویل می‌دهد که اولویت دوخت با کسانی است که پارچه چادر مشکی خود را از بخش عفاف و حجاب بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تهیه کرده باشند.

تخفیف ۱۰ تا ۳۰ درصدی محصولات حجاب در نمایشگاه
همچنین تخفیف ۱۰ تا ۳۰ درصدی در تمام غرفه‌های بخش عفاف و حجاب بمنظور تشویق، ترغیب و تسهیل خرید لحاظ شده که با توجه به تخفیفات ارائه شده برای مخاطبان قیمت‌ها نسبت به بازار بسیار مناسب تر بوده و تمامی اقشار جامعه قادر به تهیه ملزومات عفاف و حجاب مورد نیاز خود از این بخش هستند.

مهدکودک پذیرای کودکان مراجعه کننده به نمایشگاه است
در فضای بخش عفاف و حجاب غرفه‌ای به مهدکودک اختصاص یافته است که در طول مدتی که خانواده‌ها برای خرید در این بخش هستند می‌توانند کودکان خود را به آنجا بسپارند و در این مدت کودکان در این غرفه فعالیت‌های مختلفی را انجام می‌دهند از جمله آشنایی با شرایط روزه‌داری، کشیدن نقاشی، آشنایی با غذاهای قرآنی و در انتها از آنها عکس یادگاری گرفته می‌شود.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار “به سوی فهم قرآن” از ٢۴ خردادماه تا ٨ تیرماه مصادف با ٧ تا ٢٢ ماه مبارک رمضان به مدت ١۶ روز در مصلی بزرگ حضرت امام خمینی (ره) از ساعت ۱۸ تا۲۳:۳۰ برگزار می‌شود که بخش عفاف و حجاب در رواق شرقی شبستان مصلی امام خمینی (ره) میزبان علاقه‌مندان است.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs