دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶

غرفه “دختر ایرانی انقلابی” میزبان نوجوانان می‎‌شود

غرفه “دختر ایرانی انقلابی” از سوی ستاد طرح رو به دریا میزبان نوجوانان دختر در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن است.

به گزارش به دخت به نقل از ایمنا، دبیر طرح رو به دریا با بیان این مطلب گفت: این غرفه با هدف حفظ ارزش های انقلاب اسلامی و پاسداشت این ایام ویژه دختران نوجوان طراحی شده که سیر محتوایی طرح رو به دریا را به صورت تصویری ارائه می دهد.
مزروعی اظهار کرد: ارائه بروشور معرفی طرح رو به دریا به همراه توزیع ویژه برنامه تخصصی “سی و هفتمین زمستان” و آشنا کردن دختران نوجوان با این طرح و جذب مخاطب برای سال آینده از جمله برنامه های این غرفه است.
وی افزود: جذب مربی ویژه تربیت نوجوانان دختر در طرح رو به دریا و انجام ثبت نام مربیان و ارائه فعالیت های اجرایی طرح رو به دریا ویژه دختران نوجوان شامل برگزاری اردوهای تفریحی و فرهنگی، برپایی کارگاه ها و کلاس های آموزشی با موضوعات متنوع تربیتی و اخلاقی و … از دیگر برنامه های غرفه می باشد.
دبیر طرح رو به دریا تصریح کرد: غرفه “دختر ایرانی انقلابی” با شعار در انتظار دختران شهر در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن میزبان دختران نوجوان است.
گفتنی است؛ دوره جدید طرح رو به دریا در ‏نه ماهه سال تحصیلی ویژه نوجوانان مقطع ششم تا هشتم، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته در مراکز فرهنگی در حال برگزاری است.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد