یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶

زن چوپانی که زندگی‌اش فیلم می‌شود

آماندا اوون، پرورش دهندۀ گوسفند و مادر هشت فرزند، قرار است شاهد نمایش زندگی خودش بر پردۀ نقره‌ای باشد. کمپانی فیلمسازی وارنر برادرز، حقوق اولین کتاب او را خریداری کرده است.

به گزارش به دخت به نقل از فرارو،کتاب او سرگذشت زندگیش را روایت می‌کند، و نشان می‌دهد که چگونه دختری که در هادرزفیلد متولد شد و مادرش یک مدل لباس بود، پس از خواندن رمانهای جیمز هِریوت تصمیم گرفت چوپان شود.

او حالا با یک کشاورز ازدواج کرده، و ارباب ۲۰۰۰ جریب زمین، ۱۰۰۰ گوسفند، و هشت بچه است.

او در سال ۲۰۱۴ اولین کتابش را چاپ کرد که در آن داستان زندگی خانواده‌اش در مزرعه را شرح داده بود. او در حال حاضر مشغول نگارش دومین کتاب خود است.

خانم اوون، حالا خبر از فروش حقوق اولین کتاب خود به کمپانی وارنربرادرز داده و اعلام کرده که امیدوار است که مراحل اولیۀ ساخت فیلم از کتاب طی یک سال و نیم آینده به جریان بیافتد.

خانم اوون در زمانی که در هادرزفیلد محصل بود، پس از خواندن رمانهای مشهور هریوت (که خود دامپزشک بوده است) شروع به رویاپردازی دربارۀ زندگی در روستا کرد.

او در ۲۱ سالگی به صورت مجانی برای دامداران محلی کار می‌کرد تا اینکه یک بار برای آوردن یک قوچ نر، به مزرعۀ کلایو اوون، که دو برابر او سن داشت، در “رِیوِن‌سیت” رفت.

پس از آنکه رابطۀ عاطفی به آرامی میان این دو شکل گرفت، این دو با هم ازدواج کردند و خانم اوون به مزرعۀ کلایو نقل مکان کرد. این زوج از آن زمان صاحب ۸ فرزند شده‌اند که بزرگترین آنها ۱۴ سال دارد و کوچکترینشان در بهار امسال به دنیا آمده است.

خانم اوون، خود ۴۱ ساله است. او می‌گوید که قرار نیست که زندگیش با ساخته شدن فیلم از روی کتابش دچار تغییر شود.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد