زندگی جدید قدبلندترین دختر جهان با نامزدش

این دختر 17 ساله که قدبلندترین دختر نوجوان دنیا نام گرفته است در كنارنامزدش در سواحل برزیل قدم می زد که سوژه عکاسان شد.

1

سرویس خبر به دخت/

این دختر 17 ساله که قدبلندترین دختر نوجوان دنیا نام گرفته است در كنارنامزدش در سواحل برزیل قدم می زد که سوژه عکاسان شد. به نظر می رسد این اختلاف قد 1 فوت و 4 اینچی هیچ تاثیری در رابطه عاشقانه این دو نداشته باشد.

“الیسانی داکروز سیلوا” 17 ساله با قد باور نکردنی 6 فوت و 8 اینچی اش با مردی با قد 5 فوت و 14 اینچ و 22 ساله نامزد شده است.
این دختر اهل برزیل است و علت رشد بی رویه او توموری بود که درغده هیپوفیزش قرار داشت و تنظیم هورمون رشد او را متوقف کرده بود که با کمک پزشکان این تومور از بدن وی خارج شده است.

او می گوید چیزی که مرا مجذوب همسرم کرده است شخصیت اوست. اخلاق او و برخوردش با دیگران و رفتارش با من است که برای من اهمیت داشت . او را خدا برای من انتخاب کرده است.


نامزدش نیز در رابطه با زندگی مشترکشان و انتخابش می گوید: همه به من می گویند که چرا او را انتخاب کرده ام . او جدای از قد بلندش خصوصیات دیگری چون مهربانی و زیبایی دارد که نباید تحت تاثیر قد بلندش فراموش شود.
این دختر به خاطر بلندی قدش همواره مورد تمسخر دوستانش در مدرسه قرار می گرفت و به همین دلیل درس و مدرسه را رها کرده است.او به همراه مادر و خواهرانش درخانه ای کوچک زندگی میکند.

منبع:ملت ايران/ انتهای متن/

نمایش نظرات (1)