رکوردشکنی دیدنی این زوج جوان

ماه عسل زمانی است که بسیاری زوج ها لحظات خوبی را در کنار هم سپری می کنند و به مشکلاتشان فکر نمی کنند. البته در دنیا هستند افرادی که ماه عسل های عجیبی را نیز انتخاب می کنند.

0

سرویس خبر به دخت/

کت” و “استیو ترنر” زوج جوانی هستند که برای ماه عسلشان دست به اقدام جالبی زدند و با یک دوچرخه دو نفره سفر به دور دنیا را آغاز کردند.

آن ها به جای اینکه به سفرهای خاص بروند و پول خودشان را در هتل ها خرج کنند تصمیم گرفتند در یک حرکت رکوردشکنانه با دوچرخه از خانه شان در لندن تا نیوزیلند را رکاب بزنند.

این در حالی است که “کت ترنر” تا به حال دوچرخه سواری نکرده بود اما تصمیم گرفت این کار را انجام دهد و یکی از متفاوت ترین ماه عسل های دنیا را به نام خودش ثبت کند.

این دو سفر خود را در سال 2011 آغاز کردند و با رها کردن خانه و زندگی و همچنین شغلشان سفر خودشان را اغاز کردند و این روزها بعد از دو سال به مقصدشان رسیده اند.

آن ها می گویند 4 ماهه اول سفر بسیار سخت بود چرا که در باران این سفر را آغاز کرده بودند گذشتن از کشورهای اروپایی برای آن ها بسیار سخت بوده است.

در این سفر آن ها از کشورهای مختلفی مانند: چین، ویتنام، ترکیه، ارمنستان و … گذشته اند و همه آن ها را بسیار زیبا و مملو از مکان های دیدنی می دانند.

این دو تصمیم دارند تا سال 2014 به خانه باز گردند و رکورد قبلی که نزدیک به 15 سال پیش ثبت شده است را بشکنند. آن ها در این سفر باید نزدیک به 40 هزار کیلومتر رکاب بزنند و رکورد قبلی که 38 هزار کیلومتر است را می شکنند.

منبع:ملت ايران/ انتهای متن/

درج نظر