کلاس مجردها و روز دانشجو

هفته گذشته برنامه روز دانشجو انجمن اسلامی دانشگاه تهران در دانشکده ادبیات این دانشگاه با تعدادی نه چندان زیاد برگزار شد و این هفته یک برنامه هفتگی با عنوان ” شناخت ریزمهارت های انتخاب همسر” با جمعیتی فوق العاده .

1

سرویس خبر به دخت/


عکس های زیر تصاویر مراسم ۱۶ آذر انجمن اسلامی دانشگاه تهران در دانشکده ادبیات دانشگاه تهران است که باتبلیغات گسترده و وسیع برگزار شد.

‫ در همین حال یکی از اعضای انجمن اسلامی  در صفحه فیس بوک خود از احساس سرخوردگی اش از حضور دانشجویان در این برنامه خبر داده و  نوشته است:هی میخوام هیچی نگم! هی میخوام کم حاشیه باشم اما نمی شه!

آخه این چه وضعیه؟ دلمون خوش بود برنامه شونزده آذر با استقبال گسترده ای رو به رو شد(به روایتی)! با اون همه تراکت، پوستر و اطلاع رسانی در فیس بوک، اس ام اس و هزار راه تبلیغاتی دیگه!

در حالی که برای برنامه “ریز مهارت های انتخاب همسر” با سخنرانی جناب مرادی فقط با چندتا دونه پوستر، خیل جمعیت به سمت دانشکده ادبیات سرازیر شد! خوفناک بود!”

عکس های زیر مربوط به کلاس ریز مهارت های زندگی با محوریت شهاب مرادی است که در دانشکده ادبیات دانشگاه تهران و در تالار فردوسی برگزار می شود.

این دانشجو در ادامه آورده است:

“وقتی در تالار باز شد در کمتر از پنج دقیقه تالار پر شد و بقیه روی پله ها نشستند یا سر پا ایستادند! عده ای طوری سمت دانشکده ادبیات می دویدن که خدا رو شاهد می گیرم اگر بان کی مون یا شخص مهندس میومد من اینجور خودمو هلاک نمی کردم!

دارم به این مسئله فکر میکنم که ما را چه می شود؟ از قافله عقب افتادیم یا برعکس؟

برنامه هایی که موضوع اجتماعی و اقتصادی(نه صرفا سیاسی که عده ای قلیل علاقه مند بهش هستند) دارند با تالارهای خالی از جمعیت و استقبال کم مواجه میشه و در عوض برای این برنامه ها شاهد استقبال کم نظیر دوستان هستیم!!!

من از شما می پرسم،ما به کجا داریم می رویم؟”

منبع: تعامل نيوز به نقل ازخبرگزاری دانشجو/ انتهای متن/

نمایش نظرات (1)