خوشخواب ترین دختر دنیا

آخرین باری که این دختر خوابید بسیاری از اتفاقات مهم مانند روز تولد و تحویل سال نو را از دست داد.

0

سرویس خبر به دخت/

یکی از مهم ترین نکاتی که همیشه پزشکان به آن اشاره می کنند داشتن خواب کافی است که از بین 6 تا 10 بسته به خستگی شما میزان معقول آن است ،اما خوابیدن زیاد نیز می تواند نشانه بیماری های مختلف باشد.

“نیکول دلین” دختر 17 ساله اهل آمریکا است که به یک بیماری نادر به نام ” Kleine-Levine” یا “سندروم زیبای خفته” مبتلا است و این باعث شده است که اختلالات زیادی در خواب او به وجود آید.

او آخرین بار برای مدت 64 روز خوابیده است و البته در این مدت برای غذا خوردن تنها به اندازه دو یا سه دقیقه بیدار شده است که در تمام این مدت نیز کاملا خواب آلود بوده است.

 

مادر نیکول می گوید دخترش در طول شبانه روز نزدیک به 18 و یا 19 ساعت می خوابد و در مدتی که بیدار می شود نیز در حالت خوابگردی قرار دارد و کار خاصی انجام نمی دهد.

او در ادامه افزود که برای رفع مشکل خواب دخترش تا به حال کارهای زیادی کرده است که البته مهم ترین آن ها مشورت با دکتری بوده است که بیماری او را کشف کرده و قرص هایی برای کاهش خواب به آن ها داده است.

حال این دختر طبق آن چه مادرش می گوید برای مدتی مانند یک سال بسیار عادی است و مشکلی ندارد ولی بعد از این مدت بار دیگر بیماری اش شروع می شود و هر بار شدت آن افزایش پیدا می کند.

دلیل اصلی به وجود آمدن این مشکل همچنان مشخص نیست ولی بسیاری از دانشمندان در حال کار بر روی این پروژه هستند و بیشتر اعتقاد دارند که این مشکل برای پسرها اتفاق می افتد.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان/ انتهای متن/

درج نظر