مادر درمانده اسپانیایی برای تأمین سرپناه، اعضای بدنش را به فروش گذاشت

به دنبال تشدید بحران اقتصادی در اروپا و در نتیجه آن گسترش فقر و بیکاری در کشورهای این حوزه، یک زن اسپانیایی برای تأمین سرپناه و مسکن برای خود و دخترش، برخی از اعضای بدنش را به فروش گذاشت.

0

سرویس خبر به دخت/

یک زن 44 ساله بیکار اسپانیایی از فرط فقر و مشکلات مالی، روز گذشته از آمادگی خود برای به فروش گذاشتن اعضای بدنش به منظور تأمین سرپناه و مسکن برای خود و دخترش خبر داد.

این زن اسپانیایی اعلام کرد که می‌خواهد تمامی اندام‌های غیرحیاتی بدنش را که می‌تواند بدون آن ها هم به زندگی خود ادامه دهد، برای تأمین مسکن برای خود و دخترش به فروش بگذارد.

این مادر درمانده اسپانیایی در مصاحبه‌ای که روز گذشته در سایت اینترنتی «الموندو» منتشر شد، گفت: «من ابتدا یک کلیه‌ام را به فروش گذاشتم ،اما اکنون قرنیه چشمم، یکی از ریه‌ها و تکه‌ای از کبدم را نیز به فروش گذاشته‌ام. برای من اهمیتی ندارد که این اندام‌‌هایم را می‌فروشم، من این کار را می‌کنم چرا که واقعا مستأصل و درمانده شده‌ام.»

وی افزود: «من به یک خانه نیاز دارم تا خانواده‌ام در جایی امن زندگی کنند .من بیکار هستم و  به دلیل آزار و اذیت‌ها و بدرفتاری‌های مردی که با وی 18 سال زندگی کردم و هم‌اکنون می‌خواهد من و دخترم را از خانه‌اش بیرون کند، 66 درصد ازکارافتادگی دارم. من و دخترم هیچ خانواده‌ای نداریم و نمی‌دانیم که باید به کجا برویم.»

زن درمانده اسپانیایی در ادامه گفت: «من راه دیگری برای نجات زندگی‌ خود و دخترم ندارم. حتی اگر در مدت زمان باقی مانده از عمرم بتوانم با فروش اعضای بدنم دخترم را از شرایط فعلی نجات بدهم، این کار را می‌کنم.»

بنا بر اعلام نشریه الموندو، این زن حدود دو هفته پیش اعلامیه‌ای مبنی بر فروش اعضای بدنش در اینترنت منتشر کرد، اما تاکنون هیچ درخواستی دریافت نکرده است.

منبع:فارس/انتهای متن/

درج نظر