چه مدرسه دولتی خوب و گرونی!

مدرسه نام بخشی از سایت به دخت است که از مدرسه شما و هرآنچه در آن می گذرد، می گوید. حرف های این بخش از سایت را خود شما می گویید و می نویسید.

1

سرویس اجتماعی به دخت/

الحق والانصاف مدرسه خوبی داریم. درمیان همه مدرسه های منطقه تکه و اینو همه می دونن. امسال که پیش دانشگاهی هستیم، بهترین معلمها را برامون آوردن. همه مون هم مطمئنیم که تو کنکور نتیجه ای که باید و شاید می گیریم. اما … یک اما داره.

مدرسه مون که دولتیه، شهریه اش خیلی گرونه! ما برای امسال سه میلیون و 600 هزار تومان دادیم. این غیر از پولیه که برای اردوی نوروزی و همایش های علمی و کتاب ها و … می دیم. فکر می کنم که در حدود هفت هشت میلیونی تا حالا داده ایم. بیشتربچه های مدرسه مون هم از خانواده های پولدار نیستن. پدر خود من یک شغل آزاد با درآمد متوسط داره. من می دونم که با اینکه ازدرس من خیلی راضیه و همیشه این را به خود من می گه، ولی از سنگینی شهریه هم ناراضیه و البته به من نمی گه ، من خودم می فهمم. دوست مامانم که بهش در مورد سنگینی شهریه می گفتم، به من گفت که باید اینو به کسی از مسئولین و اولش هم به خود مدیرمون بگیم. ما هم گفتیم، ولی اون می گه: “برین خدا رو شکرکنین که در یک سال تحصیلی به این مهمی، ما تونستیم معلم های به این خوبی براتون ردیف کنیم. بعضی مدرسه های دولتی هستن که از این هم بیشتر می گیرن.”

ما هم برای این  مدرسه دولتی خوب و گرون خدا را شکر می کنیم!/انتهای متن/

نمایش نظرات (1)