مامان ها به شبکه 3 رسید

برنامه تلویزیونی «مامان‌ها» با محوریت دغدغه‌های تربیتی فرزندان در دنیای مدرن پنج روز در هفته روی آنتن شبکه سه می‌رود. 

0
 

 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، «مامان‌ها» برنامه‌ای جدید با موضوع سبک زندگی و تربیت فرزند است که پخش آن از روز گذشته پنجم آبان در شبکه سه سیما آغاز شده است.  

این برنامه به تهیه‌کنندگی مجتبی حسینی و با اجرای منصوره مصطفی زاده روی آنتن می رود و در هر قسمت به موضوعاتی مرتبط با دغدغه های تربیتی فرزندان در یک دهه اخیر می پردازد. موضوعاتی چون تغییر روابط خانواده و نبود همبازی برای کودکان و نحوه استفاده فرزندان از تکنولوژی ها مثل موبایل و تبلت از جمله مباحث برنامه است. همچنین مشکلات شیوع کرونا و تاثیر آن بر تحصیل و آموزش مجازی از دیگر پرونده هایی است که در این برنامه باب گفتگو درباره آنها گشوده خواهد شد و به این ترتیب برنامه قرار است به دغدغه های تربیتی مادران در دنیای مدرن بپردازد.

این برنامه به سردبیری میلاد ناظمی و کارگردانی سعید ابراهیمی پنج روز در هفته از ساعت ۱۷:۳۰ روی آنتن شبکه سه می رود. 

تفاوت این برنامه با سایر برنامه های کارشناس محور در این حوزه تجربه هایی است که از زبان مادران بیان می شود؛ در هر برنامه سه مادر در مقابل منصوره مصطفی زاده قرار می گیرند و نسبت به موضوع طرح شده در برنامه از تجربه ها و دغدغه های شخصی خود سخن می گویند و علاوه بر حضور کارشناس از تجربه های این مادران نیز استفاده می شود. 

منصوره مصطفی زاده پیش از این به عنوان کارشناس کتاب کودک در آیتم های هفتگی برنامه «کتاب باز» دیده شده است. 

«مامان ها» در هفته پیش رو به موضوعاتی چون تفاوت های مادران در دهه ۶۰ و مادران در دهه های اخیر می پردازد. همچنین مقایسه کردن میان فرزندان و معضل انتشار فیلم و عکس کودک در فضای مجازی از دیگر مباحث هفته پیش رو در برنامه است.

۲۵۸۲۵۸

درج نظر