دختری که 38 سال را به تنهایی در جنگل زندگی کرد!

گزارش میشود دختری که حدود 38 سال پیش اعلام شده بود مفقود شده است به صورت معجزه آسایی زنده پیدا شده است .

0

سرویس خبر به دخت/

 گزارش میشود دختری که حدود 38 سال پیش اعلام شده بود مفقود شده است به صورت معجزه آسایی زنده پیدا شده است .
او که تمام این مدت در جنگل ها زندگی کرده است اکنون 42 ساله است و هنگامی که مفقود شد تنها 4 سال سن داشت. اهالی روستاهای اطراف محل زندگی او مدتها حرف هایی در مورد زنی که در جنگل زندگی می کند نقل میک ردند اما این حرف ها همیشه در حد یک شایعه باقی ماند و هرگز تصور نمیشد این دختر همان دختر گم شده در سن 4 سالگی باشد.

او به صورت نیمه جان در حالی که هیچ لباسی بر تن نداشته است با موها و ناخن های بلند در کنار قبرستان یک روستای همجوار با جنگل پیدا شد. و پدر مادرش با شنیدن این خبر برای شناسایی او به آن محل رفتند و مادرش او را از روی علامتی که از کودکی بر چهره داشت شناسایی کرد. وی مدتی تحت درمان بود و اکنون با پدر 62 ساله و مادر 58 ساله اش زندگی میکند. آنها هرگز تصور نمیکردند روزی دوباره دخترشان را ببینند.
در سال 1974 او در حال بازی با دختر خاله اش در جنگل مففود شد و همان شب طوفان سهمگینی اتفاق افتاد و تصور همگان بر این بود که این دختر 4 ساله از طوفان جان سالم به در نبرده است. اگرچه خانواده او مدتها تمام c را برای یافتنش جستجو کردند اما او هرگز پیدا نشد.

او اکنون نمی تواند درست صحبت کند و تنها قادر به بیان چند کلمه جزیی از جمله “مادر” و “پدر” است. وی علیرغم 40 سال دور بودن از اجتماع انسان خجالتی نیست اما همچنان رفتاری کودکانه دارد و با بچه ها بازی میکند و به رقص و شادی در خیابانها میپردازد.

 منبع:ملت ایران/انتهای متن/

درج نظر