اقدام عجیب با زنان مطلقه در قبرستان + تصاویر

روش عجیبی برای درمان زنان افسرده بوجود آمده که برای عمل به آن باید به قبرستان رفت.

0
به گزارش به دخت به نقل از رکنا، چند سالی است که روش درمانی عجیبی در کشورهای آسیایی رواج پیدا کرده است. خوابیدن درون قبرهای کم عمق و تجربه مرگ. قبرهایی که در دامنه کوه های حومه شهر چونگ کینگ در جنوب غربی چین حفر شده اند حالا تبدیل به کلاس های درسی برای زنان افسرده شده اند تا به بیماران در درمان صدمات پس از جدایی کمک کرده و آن ها را به زندگی عادی بازگرداند.
 
اقدام عجیب با زنان مطلقه در قبرستان + تصاویر

یکی از مدرسان این شیوه زنی 30 ساله بنام لیو تایجی است که خود در برهه ای از زندگیش دچار این بحران شده بود. او در 19 سالگی ازدواج کرده بود و سه سال بعد با داشتن نوزادی کوچک مجبور به جدایی شده بود.
تلاش سه ساله وی برای تشکیل این گروه به حس همزاد پنداری لیو با هم نوعانش بر می گردد. زمانی که افسردگی فکر خودکشی  و پایان دادن به زندگی را در او زنده می کرد.
حالا لیو از مراجعینش می خواهد تا با خوابیدن در قبر مرگ را تجربه کنند، نگرشی خوش بینانه به زندگی و شکست های آن داشته و تمرکز حواس و اعتماد بنفس گذشته خود را دوباره احیا کنند، زندگی گذشته را رها کرده و پس از بیرون آمدن از قبر زندگی جدیدی را شروع کنند. 
کلاس های وی رایگان و بدون دریافت هیچ هزینه ای در قبرستان برگزار می شود. او امیدوار است تا با این مدیتیشن خاص بتواند اثرات مخرب طلاق را برای زنان به حداقل ممکن برساند.


گفتنی است؛ شهر چومگ کینگ از مراکز عمده صنعتی و بازرگانی جنوب غرب چین است که با شهر شیراز خواهر خوانده است. بزرگترین سرویس بهداشتی جهان در این شهر قرار دارد.
/انتهای متن/
درج نظر