زوج جوانی که به شکل عجیبی با هم آشنا شدند!

ملیسا برای نخستین بار زمانی که تمام بدنش غرق خون شده بود با عشق زندگی اش روبرو شد.

0
به گزارش به دخت به نقل از باشگاه خبرنگاران، “ملیسا دوهم” دختر آمریکایی قرار است به زودی با آتش نشانی که جانش را نجات داد ازدواج کند. این دختر در ژانویه سال 2012 در یک حمله مرگبار توسط نامزدش با چاقو به شدت مجروح شده بود. وی که در آن سال تنها 20 ساله داشت از 32 ناحیه بازو، صورت و گردن دچار زخم های عمیق شد.

وی در گفتگو با یکی از کانال های تلویزیونی در خصوص آن حادثه تلخ گفت:” نامزدم بسیار حسود شده بود و همیشه با من درگیر می شد و دوست نداشت شاهد موفقیت من باشد. تلاش کردم رابطه ام را با او پایان دهم اما وی مرا تهدید به مرگ کرد. در 24 ژانویه 2012 از من خواست تا برای آخرین بار همدیگر را ملاقات کنیم. در این دیدار بود که وی به من حمله کرد و وقتی متوجه شدم فهمیدم غرق خون شده ام. بعد از حضور پلیس در صحنه حادثه، بلافاصله با هلیکوپتر امداد نجات به نزدیک ترین بیمارستان منتقل شدم. با وجود اینکه از 19 ناحیه سر و همچنین نواحی دست و صورت زخمی شده بودم و خون زیادی از من رفته بود اما سرانجام سلامتی خود را بدست آوردم .
“ملیسا” در اکتبر 2012 با ” کامرون هیل” عضو تیم امدادی که جانش را نجات داده بود ملاقات کرد و در اگوست 2013 تصمیم گرفت به درخواست وی برای ازدواج پاسخ مثبت دهد.
وی در این خصوص گفت:” به همه کسانی که جانم را نجات دادند مدیونم. از نخستین افسر پلیسی که در صحنه حاضر شد تا تیم جراحی بیمارستان.”
 
/انتهای متن/
درج نظر