برگزاری یلدای مهربانی ویژه افراد بی خانمان

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 15 از برگزاری سه ویژه برنامه شب یلدا در منطقه در مددسرای خاوران، مرکز بهاران و خوابگاه سربازان نظام وظیفه خاوران خبر داد.

0

به گزارش به دخت به نقل از میزان، رضا اسماعیلی گفت: در این راستا ویژه برنامه “یلدای مهربانی” سه شنبه شب از ساعت 17 تا 22 با مشارکت معاونتهای اجتماعی و فرهنگی مناطق 5 و 15 و به همت NGO های منطقه، انجمن های سلامت و روان و هیات انصارالحسین و 800 نفر از مددجویان مددسرای خاوران و مراکز بهاران منطقه در مددسرای خاوران برگزار و مراسم به صورت زنده از طریق سیما پخش خواهد شد.

به گفته وی شهردار و مسئولین مناطق 5 و 15، مدیر کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی و دیگر مسئولین نیز از مدعوین این برنامه هستند.

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه خاطر نشان کرد: مراسم “یک قاچ مهربانی” از برنامه های دیگر منطقه است که از ساعت 17 تا 22 دوشنبه شب به همت موسسه فرهنگی مخلصین و هیئت احسان المحسنین با اجرای ویژه برنامه های جشن و پذیرایی در مددسرای خاوران برگزار خواهد شد.

اسماعیلی با اشاره به برنامه “یلدای محبت” اشاره کرد و افزود: این مراسم ساعت 21 دوشنبه شب در خوابگاه سربازان نظام وظیفه خاوران با حضور 100 سرباز مستقر در این سربازخانه و اجرای موسیقی سنتی و دیگر مراسم شاد و پذیرایی مختص شب یلدا برگزار می شود.

وی یادآور شد: مراسم یاد شده با همکاری اداره رفاه، دبیرخانه مشارکتهای اجتماعی ، ثمن های فعال در منطقه، همیاران سلامت و روان خاوران و افسریه و گروه راه به اجرا درمی آید.

/انتهای متن/

درج نظر