جنجال عجیب به مناسبت جشن تولد 15 سالگی یک دختر

دعوت ویدئویی پدر یک دختر 15 ساله در مکزیک دردسرساز شد و صدها هزار نفر برای حضور در این جشن اعلام آمادگی کردند.

0

به گزارش به دخت به نقل از رکنا، پس از آن که فراخوان حضور در مراسم جشن تولد یک دختر در یکی از روستا‌های مکزیک با استقبال عجیب 1 میلیون و 200 هزار نفر مواجه شد، پلیس Police این کشور از قصد خود برای حضور در روستای محل برگزاری این جشن و نظارت بر مسیرهای منتهی به آن خبر داد.

چندی پیش ویدئویی در فیس‌بوک منتشر شد که در آن، پدری اعلام کرد همه افرادی که به جشن تولد فرزندش بیایند می‌توانند از اجرای گروه‌های موسیقی محلی، یک وعده غذا و مسابقه اسب‌دوانی لذت ببرند. پس از آن، 1 میلیون و 200 هزار مکزیکی آمادگی خود را برای حضور در این جشن تولد اعلام کردند.

پدر «روبی» با دیدن وضع به وجود آمده در یک مصاحبه تلویزیونی مدعی شد تنها می‌خواست همسایه‌ها و دوستان را به این جشن دعوت کند؛ ولی دست رد به سینه هیچ میهمانی هم نخواهد زد.

مراسم جشن تولد روبی 15 ساله 6 دی برگزار می‌شود و برنده مسابقه اسب‌دوانی هم 490 دلار جایزه دریافت خواهد کرد. پانزده سالگی دختران در مکزیک و جشن تولدی که به این مناسبت برگزار می‌شود از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ چرا که مکزیکی‌ها پانزده سالگی را سن بلوغ می‌دانند.

مشخص نیست چرا این ویدئو تا این اندازه مشهور شده و بیش از 800 هزار بار در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده‌است. عده زیادی هم ویدئوهای جالبی به تقلید از آن منتشر کرده‌اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

/انتهای متن/

درج نظر