ده فرمان

هر کس در زندگی دیدگاهی دارد،مطابق با جهان بینی اش . از آنجا که جهان بینی افراد با هم متفاوت است برداشت هر کس از زندگی هم فرق می کند.این ده جمله،دیدگاه متفاوت نویسنده است به دنیای اطرافش.جملات می تواند مثل ده فرمانی باشد که خوب است به یاد بسپاریم .

1

سرویس زنگ تفریح به دخت/

این ایمیل را “مهوش ورزنده” برایمان فرستاده. با تشکر از او و سایر دوستانی که برایمان ایمیل های جالبی فرستاده اند . در روز های بعد از آنها استفاده می کنیم.

1- دعا لاستیک یدک نیست که هرگاه مشکل داشتی از ان استفاده کنی بلکه فرمان است که راه به راه درست هدایت می کند .

2- می دونی چرا شیشه جلوی ماشین انقدر بزرگه ولی آینه عقب انقدر کوچیکه ؟ چون گذشته به اندازه آینده اهمیت نداره . بنابراین همیشه به جلو نگاه کن و ادامه بده .

3- دوستی مثل یک کتابه. چند ثانیه طول می کشه که آتیش بگیره ولی سالها طول می کشه تا نوشته بشه .

4- تمام چیزها در زندگی موقتی هستند. اگر خوب پیش می ره ازش لذت ببر، برای همیشه دوام نخواهند داشت. اگر بد پیش می ره نگران نباش، برای همیشه دوام نخواهند داشت .

5- دوستیهای قدیمی طلا هستند! دوستان جدید الماس. اگر یک الماس به دست آوردی طلا را فراموش نکن.چون برای نگه داشتن الماس همیشه به پایه طلا نیاز داری .

6- اغلب وقتی امیدت رو از دست می دی و فکر می کنی که این اخر خطه ، خدا از بالا بهت لبخند می زنه و میگه: آرام باش عزیزم ، این فقط یک پیچه نه پایان !

7- وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه، تو به توانایی های او ایمان داری. وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه او به توانایی های تو ایمان داره .

8- شخص نابینایی از سنت آنتونی پرسید: ممکنه چیزی بدتر از از دست دادن بینایی باشه؟ او جواب داد: بله، از دست دادن بصیرت .

9- وقتی شما برای دیگران دعا می کنید، خدا می شنود و انها را اجابت می کند و بعضی و قتها که شما شاد و خوشحال هستید، یادتان باشد که کسی برای شما دعا کرده است .

10- نگرانی، مشکلات فردا را دور نمی کند، بلکه تنها آرامش امروز را دور می کند .

 /انتهای متن/

نمایش نظرات (1)