بانوان کماندار ایران از کسب سهمیه المپیک بازماندند

تیم ریکرو بانوان ایران عصر امروز (پنجشنبه) با شکست مقابل حریف قدرتمند ایتالیایی خود، فرصت کسب سهمیه تیمی بازیهای المپیک ریو 2016 را از دست دادند.

0

به گزارش به دخت به نقل از ایرنا، تیم ریکرو بانوان ایران مرکب از زهرا نعمتی، فریده میرزایی و ملیکا عبدالکریمی در مرحله یک هشتم نهایی انتخابی المپیک ریو 2016 مقابل تیم ایتالیا به میدان رفت و با کسب نتیجه 5 بر یک مغلوب حریف شد. تیم ایران با این نتیجه از دور رقابتها کنار رفت.
رشته تیراندازی با کمان ایران که تاکنون یک سهمیه انفرادی المپیک ریو را در ریکرو بانوان (توسط زهرا نعمتی) کسب کرده است، با هدف افزایش سهمیه المپیک در این رقابتها شرکت کرده است.
فردا مسابقات انفرادی برگزار می شود و میلاد وزیری، کیوان ریاضی مهر و صادق اشرفی در انفرادی ریکرو مردان برای کسب سهمیه بازیهای المپیک تلاش می کنند.
جام جهانی تیراندازی با کمان مرحله سوم و انتخابی المپیک از روز 23 خرداد ماه در شهر آنتالیای ترکیه آغاز شده است. این رقابتها روز 30 خرداد ماه به پایان می رسد.
این رقابتها آخرین فرصت کسب سهمیه المپیک برای کمانداران محسوب می شود. بیش از 80 کشور در رقابتهای امسال شرکت کرده اند که در تاریخ این مسابقات بی سابقه است.

/انتهای متن/

درج نظر