دختری که با لباس عروسی پشت درهای مسجد الحرام ماند+ تصاویر

نیروهای امنیتی حرم شریف مکی از ورود یک تازه عروس به بیت الله الحرام به دلیل پوشش نامناسب جلوگیری کردند.

0

به گزارش به دخت به نقل از شفقنا به نقل از پایگاه خبری تحلیلی «عربی ۲۱»، یک دخر تازه عروس که تلاش می کرد با لباس عروسی و روبنده وارد حرم شریف مکی شود، با مخالفت نیروهای امنیتی روبرو شد که لباس وی را برای ورود به مقدس ترین مکان در جهان نامناسب دانستند.

بر اساس این گزارش، کاربران شبکه های اجتماعی تصاویری از این تازه عروس با لباس عروسی پخش کردند که میان درهای بیت الله الحرام نشسته بود چرا که نیروهای امنیتی حرم شریف مکی به دلیل آن که این لباس را نامناسب برای آن مکان مقدس می دانستند، از ورود وی به آن جا جلوگیری کردند.

نیروهای امنیتی حرم مکی پس از آن که به همسر این تازه عروس تاکید کردند که با وجود پوشیدن روبنده، پوشش وی همچنان برای ورود به بیت الله الحرام و طواف کعبه نامناسب است، این دختر را در یکی از دروازه های خانه خدا و به دور از زائران نگه داشتند تا از بروز هر گونه مشکلی جلوگیری کنند.

در همین حال، روزنامه «سبق» عربستان نیز در این باره نوشت که مسئول دروازه های مسجد الحرام به این تازه عروس اجازه داده پس از پوشیدن چادر و برقع که لباس عروسی را به صورت کامل مخفی کرد، وارد خانه خدا شود و کعبه را طواف کند.

sabq-181x333

sabq-187x333

/انتهای متن/

درج نظر