کشف حجاب شاهزاده سعودي هنگام ورود به تركيه

دختران وليد بن طلال هنگام رسيدن به فرودگاه بودروم (در غرب تركيه) با برداشتن چادر از سر، كشف حجاب كردند. اين مسئله بازتاب فراواني در سايت‌ها و روزنامه‌هاي تركيه داشت.

7

سرویس خبر به دخت/

روزنامه پستا و خبرترك تركیه نوشتند “الولید بن طلال” شاهزاده سعودی به همراه خانواده و گروهی 30 نفره متشكل از محافظان شخصی و خدمتكاران خود برای گذراندن تعطیلات تابستانی به شهر ‘بودروم’ سفر كرد.

به نوشته ترکیه‌آنلاین، این شاهزاده سعودی كه با ثروتی بالغ بر 20 میلیارد دلار یكی از ثروتمند ترین افراد جهان محسوب می‌شود، با هواپیمای شخصی خود به ‘بودروم’ سفر كرد و به هنگام ورود در فرودگاه پنج دستگاه مینی ‌بوس اختصاصی، شش دستگاه خودروي شخصی و یك اتوبوس نیز در انتظار شاهزاده بوده است.

وی به همراه خانواده خود در كنسرت یكی از خواننده‌های معروف تركیه به نام ‘زینب كاسالینی’ حاضر شد.

شاهزاده سعودی به همراه خانواده خود با كشتی مسافرتی لوكس خود كه دو روز قبل وارد بندر بودروم شده بود به شهر ‘فتهیه’ و جزایر یونان سفر خواهد كرد.

به نوشته روزنامه پستا در عربستان ، زنان نمی‌توانند بدون چادر و به تنهایی وارد خیابانها شوند و حق رانندگی ندارند. این در حالی است كه دختران ‘بن طلال’ بدون حجاب و با لباس های آستین كوتاه در كوچه و خیابانهای بودروم به گشت و گذار پرداختند.

شاهزاده سعودی و خانواده وی در تركیه كارهایی راكه در كشور خود نمی‌توانند انجام دهند، به راحتی انجام می‌دهند

به نقل از : مشرق/انتهای متن/

نمایش نظرات (7)