80 ناشر زن بدون غرفه

رئیس هیات مدیره انجمن فرهنگی زنان ناشر از عدم اعلام و ارائه غرفه به انجمن از سوی مسئولان نمایشگاه کتاب گلایه کرد و از ارسال نامه در این راستا به سیدعباس صالحی رئیس نمایشگاه کتاب خبر داد.

0

به گزارش به دخت به نقل از فارس، مریم جدلی، رییس هیات مدیره انجمن فرهنگی زنان ناشر پیرامون حضور انجمن در نمایشگاه کتاب تهران اظهار داشت: با نام انجمن فرهنگی هنری زنان ناشر حدود 5 سالی بود که غرفه‌ای در نمایشگاه داشتیم و فعالیت می‌کردیم متاسفانه امسال بنا به دلایلی نامعلوم تاکنون غرفه‌ای در اختیار انجمن قرار داده نشده است.

وی در ادامه با اعلام اینکه انجمن زنان ناشر 80 ناشر را شامل می‌شود تصریح کرد: این روزها با هجمه ناشران عضو مواجهیم چرا که تمامی این 80 ناشر به دلیل تعداد آثار نمی‌توانند غرفه مستقل داشته باشند و اغلب آثارشان را از سوی انجمن عرضه می کردیم.

جدلی ضمن اشاره به اینکه امروز در حال ارسال نامه‌ای به سید عباس صالحی معاون فرهنگی وزیر ارشاد هستیم تصریح کرد: حدود 80 ناشر در انجمن عضویت دارند که از آن تعداد حدود 15 ناشر تنها غرفه مستقل دارند و سایرین آثار خود را طی یک برنامه‌ریزی از سئوی انجمن ارائه می کردند. از این جهت که زمان محدود است و غرفه‌ها باید چیده شود، باید اطلاع رسانی صورت گیرد تا ناشران کتاب‌های خود را به مصلا بیاورند، از این رو نامه‌ای به رئیس نمایشگاه کتاب ارسال می‌کنیم.

/انتهای متن/

درج نظر