ژانگ یو جیه سرمربی تیم ووشوی بانوان ایران شد

دارنده مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان در سال 2005 و قهرمان جام جهانی 2006 به عنوان سرمربی تیم ملی ووشوی بانوان ایران در بخش ساندا انتخاب شد.

0

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا با مذاکرات فدراسیون ووشوی ایران با انجمن ووشوی چین، چند مربی از سوی چینی ها معرفی شدند که پس از بررسی، ژانگ یو جیه به عنوان سرمربی تیم بانوان ایران معرفی شد.

وی علاوه بر قهرمانی جهان و جام جهانی، از سال 2009 هدایت تیم استان خنان چین را برعهده داشته و قهرمانان زیادی را معرفی کرده است.

قرار است این مربی هدایت تیم ووشوی جوانان و بزرگسالان بانوان ایران را برای حضور در مسابقات آسیایی چین و جهانی اندونزی برعهده داشته باشد.

براین اساس وی بامداد جمعه هفته جاری وارد تهران خواهد شد و قراردادش تا پایان مسابقات جهانی بزرگسالان که آبان ماه در اندونزی برگزار می شود، خواهد بود.

رقابت های قهرمانی جوانان آسیا مردادماه سال جاری در چین و مسابقات قهرمانی جهان بزرگسالان، آبان ماه در اندونزی برگزار می شود.

پیش از این پانگ یان از چین به مدت هفت سال هدایت تیم های جوانان و بزرگسالان زنان ایران را برعهده داشت و عملکرد خوبی از خود برجای گذاشت اما پس از بازیهای آسیایی 2014 اینچئون برای ادامه تحصیل به چین بازگشت.

/انتهای متن/

درج نظر