نخستین همایش مشاوره پیش از ازدواج در اصفهان

دبیر انجمن جوانان روشن بین اصفهان گفت: نخستین همایش مشاوره پیش از ازدواج به همت جوانان روشن بین و انجمن جوانان روشن بین اصفهان برگزار می‌شود.

0

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا، منطقه اصفهان، اظهارکرد: نخستین همایش “مشاوره پیش از ازدواج و دوران عقد در یک نگاه” با حضور دکتر شیرین طبعه امامی زیر نظر انجمن جوانان روشن بین اصفهان و با همکاری مرکز مشاوره یاس برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این همایش یک روزه که از ساعت 9 الی 12 صبح روز جمعه چهارم اردیبهشت ماه برگزاری خواهد شد به سؤالات متعدد جوانان در این حیطه پاسخ خواهد داد.

دبیر انجمن جوانان روشن بین اصفهان و دبیر اجرایی این همایش تصریح کرد: در این همایش به سوالاتی از جمله ملاک‌های برتر در انتخاب همسر مناسب کدام است؟ کدام رویکرد علمی و چگونه ما را یاری خواهد داد تا بهترین انتخاب را انجام دهیم؟ مشاوره دوران عقد از چه آیتم‌هایی تشکیل شده؟ آیا دوران عقد دورانی مناسب برای آشنایی بیشتر می‌باشد؟ و … پاسخ داده خواهد شد.

حیدری گفت: این همایش در سالن اجتماعات سازمان بهزیستی واقع در میدان خواجو، جنب سازمان انتقال خون برگزار می‌شود و علاقه مندان می‌توانند جهت ثبت نام با شماره تلفن 09103537833 تماس گرفته و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت انجمن جوانان روشن بین به نشانی www.roshanbinan.ir مراجعه کنند.

/انتهای متن/

درج نظر