سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵

کلینیک‌های سلامت خانواده به زودی راه اندازی می‌شود

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی معاونت امور زنان و […]

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از راه اندازی کلینیک‌های سلامت خانواده به صورت پایلوت در ۹ استان کشور خبر داد.
به گزارش به دخت به نقل از فارس، اطهره نژادی  گفت: کلینیک‌های سلامت خانواده با همکاری وزارت بهداشت در حال پیگیری است و قرار است در سال جاری در ۹ استان این کلینیک‌ها به صورت پایلوت راه اندازی شود.

خبرگزاری فارس: کلینیک‌های سلامت خانواده به زودی راه اندازی می‌شود

وی ادامه داد: این کلینیک‌ها در مراکز استان‌ها شروع به کار می‌کنند و در این کلینیک‌ها تخصص‌های مختلف و متنوعی که برای یک خانواده پایدار مورد نیاز است در آنجا ارائه می‌شود خدمات پزشکی، مشاوره حقوقی و روانشناسی و حتی مشاوره در زمینه مسائل شرعی در این کلینیک‌ها ارائه می‌شود.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: در برنامه‌ریزی‌های انجام شده تیم مجازی این کلینیک‌ها از مناطق مختلف کشور تشکیل شده است و تلاش شده است با نگاه تخصصی این کلینیک‌های سلامت خانواده را درون پلی کلینیک‌های تخصصی دانشگاه‌های علوم پزشکی دایر شوند تا مردم برای رفت و آمد هم نگران عرف و هنجارها نباشند و این امنیت خاطر را داشته باشند که کنجکاوی در مورد حریم خصوصی زندگی آنها انجام نمی‌شود.

نژادی ادامه داد: استان‌های مشهد، اصفهان، آذربایجان شرقی، شیراز، البرز، کرمان، ایلام، اهواز و تهران از جمله استان‌هایی هستند که کلینیک‌های سلامت خانواده در آنها راه اندازی خواهد شد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs