یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵

پیوستن ۱۰۰ زن و دختر آلمانی به داعش

مجله اشپیگل چاپ آلمان اعلام کرد که حدود ۱۰۰ زن و دختر آلمانی برای همکاری با تروریست ها به سوریه و عراق رفته اند.

به گزارش به دخت به نقل از آوا، اشپیگل با استناد به گزارش های سرویس های امنیتی آلمان نوشت: حدود صد زن و دختر آلمانی که سن آنها بین ۱۶ سال تا ۲۷ سال است ، به مناطق ناآرام عراق و سوریه رفته اند .

پیوستن 100 زن و دختر آلمانی به داعش
به گزارش آوا به نقل از شبکه العالم، اشپیگل افزود : برخی از این زنان و دختران آلمانی برای پیوستن به شوهران خود به سوریه و عراق رفته اند، و برخی دیگر نیز از طریق شبکه های اجتماعی فریب خورده و به تروریست ها در این دو کشور پیوسته اند .
این مجله اعلام کرد : بیش از نیمی از زنان و دختران تابستان گذشته آلمان را ترک کردند.
وزیر امور داخله آلمان اخیراً اعلام کرده است که نزدیک به ۶۰۰ نفر این کشور را به سوی عراق و سوریه ترک کرده اند تا به داعش بپیوندند و تعداد چنین افرادی در حال افزایش است .
دولت آلمان چهارشنبه گذشته (۴ فبروری) طرحی را به پارلمان درباره مجازات افرادی که برای سفر به خارج با هدف پیوستن به گروه های تروریستی تلاش می کنند ، پیشنهاد کرد .

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs