جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵

نوزاد ۸۰۰ گرمی در کرج به دنیا آمد

رئیس بیمارستان مریم کرج از سلامت کامل نوزاد به دنیا […]

رئیس بیمارستان مریم کرج از سلامت کامل نوزاد به دنیا آمده در این بیمارستان با وزن ۸۰۰ گرم خبر داد و گفت: این نوزاد پس از انجام عمل جراحی با سلامت کامل به آغوش گرم خانواده‌اش برگشت.
به گزارش به دخت به نقل از تسنیم، صلاح الدین دلشاد  در مورد به دنیا آمدن نوزاد ۸۰۰ گرمی در بیمارستان مریم کرج اظهار داشت: ماه قبل نوزادی در این بیمارستان با وزن ۸۰۰ گرم به دنیا آمد.

وی افزود: پدر و مادر این نوزاد بعد از ۱۳ سال چشم انتظاری صاحب فرزند شده و این در حالی بود که این نوزاد در ابتدا با وزن کم و مشکلات متعددی مواجه بود.

رئیس بیمارستان مریم با بیان اینکه این نوزاد دارای بیماری مادرزادی نیز بود، گفت: نوزاد بعد از تولد دچار پارگی و سوراخ شدن روده و عفونت داخل شکم بود که اگر به موقع درمان نمی شد این عارضه باعث مرگ نوزاد می شد که بلافاصله تحت عمل جراحی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه جراحی نوزاد با تلاش متخصصان با موفقیت انجام شد، افزود: بعد از یک هفته مراقبت نوزاد شروع به خوراک کرده و وزن آن ۱.۵ کیلوگرم افزایش یافت.

دلشاد با بیان اینکه هم اکنون این نوزاد مشکلی ندارد، گفت: در معاینات انجام شده نوزاد از سلامت کامل برخوردار است که البته تا ۶ ماه آینده یک عمل جراحی دیگر باید بر روی وی انجام شود.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs