یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵

مردم مجلس پرهیاهو نمی خواهند

انتخابات مجلس در پیش است و مردم کشورمان نمایندگانی می خواهند که دل شان برای ملت بتپد و زبان شان تنها و تنها برای این مردم و برای ساختن و بهبود کشورشان گشوده شود ولی این مردم مجلس پرهیاهو، دعواهای صنفی و نژادی و حزبی نمی‌خواهند.

parleman_2

 نسیم شهسواری/

کشور ما ازجمله کشورهایی است که سختی به خود کم ندیده است. کشور ما ازجمله کشورهایی است که در زمان سختی مردمش متحد، یکدل و یک‌زبان می‌شوند.

کشور ما همان کشوریست که در سختی‌ها و مشقت‌ها دل‌ها به هم نزدیک‌تر و آرزوها همانندتر می‌شود.

کشور ما همان ایرانی است که زمستان را بهاران کرد و هشت سال غارت و جنگ و سختی را تنها و تنها با اتحاد و همدلی‌اش با پایان رساند.

همدلی و هم‌زبانی در این کشور تاریخی دیرینه دارد. تاریخی که صفحه صفحه‌های آن پر است از صفحات زرین و تصاویر باورنکردنی.

کشور ما مردمی دارد که برای وجب به وجب خاک وطن ایستادند و پایداری کردند و از همه و هست نیست خود گذشتند تا پایدار و آزاد بمانند. کشور ما مردمش از جنس بلورند، شفاف‌اند و روشن که نیت خالص شان همیشه و همیشه در روزهای تاریخی‌اش هویدا بوده است.

چنین مردمی چشم‌انتظارند، چنین مردمی از مسئولین، همان‌هایی که زمام امورشان را در دست دارند، خواسته‌هایی بی‌شمار دارند.

چنین مردمی مسئولین همدل و هم‌زبان می‌خواهند؛ مسئولینی که بتوانند درست انتخاب کنند و فارغ از همه اختلافات و تفاوت‌ها، دست در دست هم دهند و برای سامان این کشور همراه و هم‌سخن شوند.

مردم این کشور مسئولین و نمایندگی می‌خواهند که فارغ همه اما واگرهای حزبی و جناحی و سیاسی، کلامی واحد داشته باشند.

مردم این کشور از همه کسانی که این روزها داد سخن کرده‌اند و برای بودن و ماندن شان تلاش می‌کنند خواسته‌ای جز اتحاد و یکرنگی ندارند.

مردم این کشور از همه کسانی که جرأت پای نهادن در ورطه خطیر انتخاب را داشته‌اند، می‌خواهند که ادبیات سیاسی را به ادبیاتی صریح، روشن، فخیم و مودت‌آمیز تبدیل کنند.

مردم این کشور مجلس پرهیاهو، دعواهای صنفی و نژادی و حزبی نمی‌خواهند.

آن‌ها تنها و تنها سازندگانی می‌خواهند که دل شان برای ملت بتپد و زبان شان فقط و فقط برای این مردم و برای ساختن و بهبود کشورشان گشوده شود.

مردم ما به پیرو از رهبر بزرگ شان مسئولینی همدل و هم‌زبان می‌خواهند.

این بار انتخابات رنگ و روی دیگری دارد، این بار مردم از نمایندگانش یکدستی، تفاهم و مسالمت می‌خواهند.

اگر این‌گونه هستید، همه این مردم چشم‌انتظار شما هستند.

/انتهای متن/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs