پنج شنبه ۶ آبان ۱۳۹۵

ماسک طبیعی برای بوتاکس صورت

این روزها شاهدیم که خیلی خانم ها که صورت لاغر را دوست دارند، به سراغ تزریق ژل و بوتاکس می روند تا با این شیوه صورت شان را زیبا کنند. اما طب سنتی برای این کار راه های بهتری دارد.

mack

امروزه یکی از مشکلاتی که مردم دارند این است که صورت لاغر دوست ندارند و به سراغ تزریق ژل و بوتاکس می روند تا با این شیوه صورت شان را زیبا کنند. پیش از امتحان این شیوه بد نیست با استفاده از طب سنتی این مشکل را حل کنید. 

 

ماسک گِل رس

 یکی از قدیمی ترین ماسک ‌هایی که مردمان سرزمین‌هایی چون هند، مصر و چین برای جوان سازی پوست صورت استفاده می‌کردند، ماسک گِل رس بود.
در طب سنتی ما نیز نسخه‌هایی متفاوت از گل رس وجود دارد. اکثر این گونه نسخه‌ها جنبه‌ درمانی دارند.

ماسک گل رس از خاک الک شده و نرم شده و گلاب خالص و طبیعی تشکیل شده است. اگر فردی دارای پوست حساس و نازک باشد، با گذاشتن این ماسک بر روی صورت، باعث تقویت عضلات صورت خود می‌شود.
این ماسک شل شدگی و افتادگی‌های پوست را نیز از بین می‌برد که در نتیجه صورت پرتر به نظر می‌رسد.

درست کردن خمیر گل رس

اگر می‌خواهید این ماسک  را خودتان تهیه کنید بهتر است یک قاشق غذا خوری گل رس نرم شده را به همراه یک قاشق مرباخوری گلاب ترکیب کنید. سپس آن را به صورت خمیری درست کنید. این ماسک  را به مدت ۱۵ دقیقه روی صورت خود بگذارید و سپس آن را با آب خنک بشویید.

منبع: جام نیوز/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs