پنج شنبه ۶ آبان ۱۳۹۵

عروس فداکار+ تصاویر

عروس فداکار ۵ سال است که از مادر شوهر خود در کلاردشت نگهداری می کند.

به گزارش به دخت به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،پرستاری از بیمار، امر خداپسندانه ای است که در جامعه رواج دارد و فاطمه دلفان آذری یکی از این نمونه ها است. بانویی که با از خود گذشتگی، ۵ سال وقت خود را صرف نگهداری از مادر شوهر بیماری می کند که خود نیز با آموختن درس ایثار و فداکاری به فرزندانش، توانست فرزندی را برای پاسداری از اسلام هدیه کند.

این بانوی کلاردشتی با بیان اینکه تفاوتی میان مادر شوهر و مادر خود قائل نیست، گفت: با این احساس که به مادر خود خدمت می کنم، تا آنجا که در توان دارم به او خدمت می کنم.

فاطمه دلفان آذری با تاکید بر اینکه سیره، صبر و شکیبایی و از خود گذشتگی حضرت فاطمه(س) را سرلوحه زندگی خود قرار داده است، افزود: با این دیدگاه نه تنها پرستای از مادر همسرم را زحمت نمی دانم، بلکه آن را رحمتی از جانب الهی قلمداد می کنم که برکت را به زندگی من هدیه کرده است.

مادر شوهر خانم دلفان آذری هم به علاقه بیش از اندازه خود به عروسش اشاره کرد و گفت: او برای من خیلی عزیز است به طوری که هر روز صبح که از خواب بیدار می شوم برای طول عمر و سلامتی اش دعای خیر می کند.

فاطمه دلفان آذری علاوه بر تنگهداری از مادر شوهر، برای گذران زندگی به کشاورزی و باغداری هم مشغول است.

عروس فداکار+ تصاویر

عروس فداکار+ تصاویر

عروس فداکار+ تصاویر

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs