سایت “به دخت” رونمایی شد | به دخت::: پایگاه تخصصی دختران و زنان
سایت “به دخت” رونمایی شد
سایت تخصصی زنان و دختران "به دخت" طی مراسمی با حضور دست اندرکاران و عوامل سایت و جمعی از اساتید دانشگاه و اصحاب رسانه رونمایی شد.

IMAGE634659583542511230

به گزارش به دخت دراین مراسم مدیر مسئول سایت به دخت در توضیح هدف  راه اندازی این سایت گفت: به دخت سایتی برای زنان و دختران ایرانی است و ما امیدواریم این سایت با ایجاد ظرفیت های مناسب برای جلب مشارکت صاحب نظران و هم مخاطبان  بتواند  مراحل رشد را بنحوی طی کند که به مرجعی برای مسائل زنان و دختران جامعه تبدیل شود.
درادامه محمد جعفر غفرانی استاد دانشگاه و پژوهشگر قرآنی با اشاره به رسالت سایت به دخت به عنوان یک سایت تخصصی دختران و زنان گفت: سایت به دخت باید در جهت غبار زدایی و ابهام زدایی از چهره زنان جامعه مان قدم بردارد و در نهایت زنان را به زن بودن خود مشتاق کند.


وی در ادامه با استفاده از تصاویر پاورپوینت به رسالت اصلی زن در پرورش مردان بزرگ و جلوگیری از فساد و خونریزی در جوامع بشری  اشاره کرد و اظهار امیدواری نمود که این سایت بتواند زنان و دختران جامعه را درجهت بازشناسی نقش و جایگاه خود  و ادای رسالت خطیرشان یاری دهد.
نوری مدیرعامل مجموعه رسانه ای اطلس هم  در این مراسم طی سخنانی بر اهمیت فعالیت در فضای رسانه ای و توجه به حوزه زنان در این زمینه تأکید کرد.
این مراسم بعدازظهر هشتم اسفند ماه در محل مجتمع فرهنگی اسوه برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

یک پاسخ برای سایت “به دخت” رونمایی شد

  • سمیه ????:

    سلام من یک هفته قبل از پریودیم قرص ال دی خوردم که روزهایم را به گیرم بعد از ۷روز در پایین شکمم وحشتناک مگیره وبعد از ۲۰یا ۳۰ثانیه خوب میشه من مجردم و ۲۴ سالمه و اولین بارمه که قرص مصرف میکنم یه سوال دیگه هم داشتم من ۲۴ساله دست و پا و زیر بغلم وحشتناک عرق میکنه دکتر رفتم و ازمایش کامل از بدنم گرفت و گفت مشکلی نداری و این بیماری مادرم وخاله ام دداشتن ولی خوب شدن لطفا راهنماییم کنید