جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵

زن مسلمان ایرانی می تواند الگوی سایر جوامع باشد

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: امروز زن مسلمان ایرانی می تواند خود را به عنوان یک الگوی تمام عیار در جوامع مختلف معرفی کند.

به گزارش به دخت به نقل از ایرنا ، مریم بیدخام در نشست با بانوان مبلغه در اداره کل تبلیغات اسلامی، افزود: زنان مسلمان ایرانی بر این باورند که در زمانه ای که داشتن دختر ننگ بود اسلام به داشتن آن عزت بخشید و زن و مرد را از حیث جایگاه انسانی یکسان و مسئول قرار داد.
بیدخام با اشاره به اینکه امروز زن مسلمان ایرانی می تواند خود را به عنوان یک الگوی تمام عیار در جوامع مختلف معرفی کند، ادامه داد: زن ایرانی همچنین با حفظ حجاب و رعایت شئونات اسلامی و با اولویت قرار دادن به خانواده، در اجتماع هم حضور موثر و فعال دارد.


وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اهمیت جایگاه بانوان مبلغه، گفت: در بیان ویژگی های این بانوان مهم تر از هر چیز خودسازی اخلاقی و رفتار فردی است که باید با آگاهی و معرفت دینی، خوش رویی، دوری از تجمل گرایی، قدرت بیان خوب و آراستگی در پوشش وارد عرصه تبلیغی شده تا بتواند تاثیرگذار باشد.
این مسئول در پایان مهم ترین وظایف بانوان مبلغه را نشر فرهنگ دینی در سطوح مختلف اقشار اجتماعی، آگاه‌سازی و فرهنگ سازی رفتارهای دینی و نیز گسترش آموزه‌های دینی در میان مردم دانست و بر آن تاکید کرد.
/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs