چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵

رئیس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولان از رشد بانوان تیرانداز خبر داد

رییس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولان از رشد کیفی و کمی حضور بانوان نخستین مرحله از مسابقات تیر اندازی جانبازان و معلولان خبر داد.

به گزارش به دخت به نقل از خبرگزاری صداوسیما و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جانبازان معلولان، رقیه اله کرمی ضمن ابراز خرسندی از روند برگزاری این مسابقات گفت: با وجود اینکه به صورت معمول نفرات کمتری در مسابقات مرحله ی نخست شرکت می‌کنند، اما مسابقات در شرایط خوبی برگزار شد و شاهد حضور تیراندازان جدید در رقابت ها بودیم.
وی افزود: در این مرحله ۴۵ ورزشکار از استان های فارس، ایلام، آذربایجان شرقی، چهارمحال و بختیاری، تهران، گیلان، یزد، لرستان، خراسان رضوی و زنجان درچهار روز ، در دو بخش آقایان و بانوان با هم به رقابت پرداختند.
اله کرمی ادامه داد: سرمربی تیم ملی در مسابقات حضور داشت و این مساله باعث شد تا هم ورزشکاران نسبت به مسائل فنی آگاهی بیشتری پیدا کنند و هم اینکه شرایط آنها از نظر تجهیزات و سایر موارد بررسی شود و از همین مرحله روند انتخاب نفرات برای تیم ملی و استعدادیابی آغاز شد و امیدواریم در پایان این دوره از مسابقات آزاد هم همانند سالهای قبل ورزشکاران مستعدی به بدنه ی تیم ملی ا فزوده شوند.
وی گفت: حضور بانوان چه از نظر کمی و چه کیفی با رشد قابل توجهی در این مرحله روبرو بود و توانستند رکوردهای خوبی به ثبت برسانند.
رییس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولان افزود: ثبت نام برای حضور در دومین مرحله مسابقات تا ۱۰ مرداد ادامه دارد و تاریخ برگزاری آن اعلام خواهد شد.
نخستین دوره از چهارمین دوره مسابقات آزاد تیراندازی جانبازان و معلولان از ۲۴ تا ۲۷ تیر ماه در کمپ تیم های ملی جانبازان و معلولان برگزار شد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs