پنج شنبه ۶ آبان ۱۳۹۵

درآمد میلیونی از پرورش قارچ توسط یک زن فعال اقتصاد مقاومتی

یک فعال اقتصاد مقاومتی گفت: در آمد من در اولین دوره برداشت قارچ مبلغ ۶ میلیون تومان بوده که از این مبلغ ۲ میلیون آن هزینه و ۴ میلیون سود حاصل از این فعالیت بود.

به گزارش به دخت به نقل از فارس، چندی پیش در اسپی دژ گزارشی در مورد راه‌اندازی کارگاه خیاطی و پرورش شتر در راستای اقتصاد مقاومتی آق‌قلا منتشر شد.

امروز به سراغ یکی دیگر از فعالان این عرصه رفته تا از نزدیک با آن‌ها آشنا شویم.

خانم چاری، از فعالان این عرصه در پرورش و تولید قارچ است که از تسهیلات اقتصاد مقاومتی استفاده کرده است.

چاری در این باره گفت: مکانی که در حال حاضر از آن برای پرورش قارچ استفاده می‌نمایم، یک مکان خالی بوده و هیچ استفاده‌ای از آن نمی‌شد. با گرفتن تسهیلات اقتصاد مقاومتی آن را به مکانی مناسب برای پرورش قارچ تبدیل کردم. در حال حاضر خودم و فرزندم در این کارگاه فعالیت می‌نماییم.

چاری ادامه داد : در این عرصه با مشکلاتی نیز مواجه شدم که به لطف خدا و همت خود توانستم مشکلات خود را تا حد زیادی برطرف نمایم.

وی ضمن ابراز رضایت از این فعالیت گفت: در آمد من در اولین دوره برداشت قارچ مبلغ ۶ میلیون تومان بوده که از این مبلغ ۲ میلیون آن هزینه شده و ۴ میلیون مابقی سود حاصل از این فعالیت بود.

وی خاطر نشان کرد : این شغل که به‌واسطه طرح‌های بسیار مفید اقتصاد مقاومتی ایجاد شده باعث کمک اقتصادی در خانواده‌ام شده است.

/انتهای متن/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs