سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵

خواهران به هم چسبیده ۱۰ ماهه به سلامت از هم جدا شدند+تصاویر

پزشکان و جراحان بیمارستانی در تگزاس توانستند با موفقیت دو خواهر ۱۰ ماهه که به هم چسبیده بودند در یک عمل ۱۵ ساعت از هم جدا کنند.

به گزارش به دخت به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پزشکان و جراحان بیمارستانی در تگزاس توانستند با موفقیت دو خواهر ۱۰ ماهه که به هم چسبیده بودند در یک عمل ۱۵ ساعت از هم جدا کنند.

در این نوع بیماری که بسیار کمیاب باعث چسبیدن این نوزادان از قسمت تحتانی آن‌ها شده‌است.

این کودکان که از قسمت لگن خاصره به هم چسبیده بودند از ساعت‌ها پس از به دنیا آمدن تحت نظر پزشک بودند و گروهی از متخصصان ماه‌ها در حال کار بودند تا برای عمل این دو کودک آماده شوند.

کودکان به هم چسبیده به سلامت از هم جدا شده‌اند/ 3 قلوها در سلامت کامل هستند

کودکان به هم چسبیده به سلامت از هم جدا شده‌اند/ 3 قلوها در سلامت کامل هستندبه گفته جراحان حال این دو کودک مساعد است و روز به روز بهتر می‌شود. اما همانطور که رشد می‌کنند به عمل‌های دیگری هم نیاز دارند.

البته این کودکان ۳ قلو بودند که تنها ۲ تا از آن‌ها به هم چسبیده بودند و حال دیگری کاملا خوب است. پدر و مادر این کودکان در ۳ ماه بارداری متوجه شدند که قرار است ۳ فرزند داشته باشند که ۲ تای آن‌ها به هم چسبیده‌اند.

کودکان به هم چسبیده به سلامت از هم جدا شده‌اند/ 3 قلوها در سلامت کامل هستند

کودکان به هم چسبیده به سلامت از هم جدا شده‌اند/ 3 قلوها در سلامت کامل هستنداز هر ۵۰ میلیون بارداری تنها ۱ بارداری ممکن است فرزندان ۳ قلو به دنیا بیایند که ۲ تای آن‌ها هم به هم چسبیده باشند.

کودکان به هم چسبیده به سلامت از هم جدا شده‌اند/ 3 قلوها در سلامت کامل هستند

کودکان به هم چسبیده به سلامت از هم جدا شده‌اند/ 3 قلوها در سلامت کامل هستند/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs