سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵

ثبت ۲۴۷۶ طلاق در نوروز ۹۴

مدیرکل آمار و اطلاعات جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: در ۱۴ روز ابتدایی سال ۹۴ نسبت به مدت مشابه آن در سال ۹۳ نرخ چهار واقعه حیاتی ولادت، ازدواج، طلاق و فوت افزایش یافته است.

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا، علی‌اکبر محزون افزود: از روز اول تا ۱۴ فروردین‌ماه سال جاری ۴۱ هزار و ۳۶۸ واقعه ولادت در کشور به ثبت رسید که ۳۲ هزار و ۲۳۷ ولادت در شهرها و ۹ هزار و ۱۳۱ واقعه در روستاها به ثبت رسیده است.

وی ادامه داد: همچنین طی این مدت ۱۱ هزار و ۲۹۷ واقعه فوت به ثبت رسیده است که ۸۶۵۴ واقعه در شهرها ثبت شده است.

مدیرکل آمار و اطلاعات جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور درباره آمار ازدواج در ۱۴ روز نوروز نیز گفت: از اول تا ۱۴ فروردین‌ماه ۸۹۲۳ واقعه ازدواج در کشور ثبت شده که ۷۵۲۲ واقعه مربوط به شهرها و ۱۴۰۱ واقعه مربوط به روستاها بوده است.

محزون با اشاره به آمار طلاق در تعطیلات نوروزی نیز تصریح کرد: در این مدت ۲۴۷۶ واقعه طلاق در کشور ثبت شده که ۲۱۸۶ واقعه در شهرها و ۲۹۰ واقعه در روستاها به ثبت رسیده است.

وی همچنین با اشاره به آمار ولادت، فوت، ازدواج و طلاق در تعطیلات نوروزی سال ۹۳ اظهار کرد: در این مدت ۴۰ هزار و ۹۴۲ واقعه ولادت ثبت شده بود که ۳۲ هزار و ۱۸ واقعه مربوط به شهرها و ۸۹۲۴ واقعه مربوط به روستاها بود.

مدیرکل اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور اضافه کرد: در تعطیلات نوروزی سال گذشته ۱۰ هزار و ۳۲۰ واقعه فوت به ثبت رسید که ۸۴۵۰ واقعه در شهر بود.

محزون در ادامه گفت: در این مدت ۶۳۲۵ واقعه ازدواج ثبت شد که ۵۱۴۹ واقعه در شهرها به ثبت رسید.

مدیرکل اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور در پایان گفت: در تعطیلات نوروزی سال گذشته ۱۱۶۲ واقعه طلاق نیز ثبت شد که ۳۰۳۹ واقعه مربوط به مناطق شهری و ۱۲۳ واقعه مربوط به مناطق روستایی بود.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs