یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵

تهیه و تحلیل اطلس وضعیت زنان در کشور

معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به اینکه در ۲۰ ماه اخیر بیشترین کار معاونت، مطالعه و بررسی راهبردی بود، گفت: دراین جهت اطلس وضعیت زنان تهیه شده و هم اکنون در حال تحلیل آن هستیم، همچنین۳۱ گزارش نیز به تناسب وضعیت زنان در استان‌ها تدوین کرده‌ایم.

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا، افزود:۳۱ گزارش تدوین شده شامل وضعیت زنان و خانواده در استان‌هاست که از اولین سفر استانی تدوین این گزارش‌ها را آغاز کرده‌ایم و در هر سفر استانی به رییس جمهور تقدیم کردیم و در اختیار استاندار و مسئولان استانی و دستگاه‌ها قرار می‌دهیم.

وی گفت: در سه موضوع وضعیت کودکان حاصل از ازدواج با اتباع بیگانه، کودکان درگیر اعتیاد و آزمون استخدامی اخیر بررسی‌های راهبردی انجام و گزارش‌هایی را تهیه کرده‌ایم.

مولاوردی در پایان در پاسخ به این پرسش که چه استفاده‌هایی از این گزارش‌ها خواهید کرد، اظهارکرد: براساس این گزارش‌ها، برنامه‌ریزی و نشست‌های منطقه‌ای برگزار و تفاهم‌نامه‌ها را منعقد می‌کنیم.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs