جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵

تذکر پلیس فرودگاه به مسافران بدحجاب

رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور با اشاره به تذکر پلیس به مسافران بدحجاب و همکاری متقابل مردم گفت: خوشبختانه معمولاً مسافران خارجی، نسبت به رعایت حجاب و شئونات کشورمان توجه لازم را دارند و در سال جاری موردی از بی حجابی این افراد مشاهده نشده است.

به گزارش به دخت به نقل از مشرق، سردار حسن مهری، با اشاره به وظیفه پلیس فرودگاه‌ها در موضوع نظارت بر رعایت شئونات اسلامی در فضای فرودگاه‌ها اظهار کرد: همکاران ما در پلیس فرودگاه‌های کشور، در حین گشت‌زنی‌های خود در برخورد با افرادی که خدای ناکرده نسبت به رعایت شئونات اسلامی توجه لازم را نداشته‌ و در اصطلاح حجاب نامتعارفی دارند، تذکرات قانونی را می‌دهند.
 
رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور افزود: خوشبختانه مسافران هوایی فرودگاه‌های کشور، همکاری خوبی با پلیس فرودگاه‌ها داشته‌اند و تذکرات پلیس در زمینه رعایت شئونات اسلامی و حجاب را جدی می‌گیرند.
 
وی خاطرنشان کرد: با توجه به جدی‌گرفتن تذکرات پلیس توسط مسافران و همکاری خوب آن‌ها با پلیس، خوشبختانه هیچگونه مورد خاصی در این حوزه نداشتیم.
 
مهری در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا پلیس در خصوص رعایت حجاب و شئونات اسلامی، به مسافران و گردشگران خارجی نیز تذکرات لازم را می‌دهد یا خیر گفت: مسافران خارجی در حین اخذ ویزای کشورمان و قبل از ورود به ایران، نسبت به رعایت قانون کشور در موارد مختلف از جمله شئونات اسلامی، توجیه کامل شده و تذکرات لازم برای رعایت حجاب به آن‌ها داده می‌شود.
 
رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور تاکید کرد: خوشبختانه معمولاً مسافران خارجی، نسبت به رعایت حجاب و شئونات کشورمان توجه لازم را دارند و در سال جاری هیچ موردی از بی حجابی توسط مسافران خارجی در فرودگاه‌های کشور مشاهده نشده است.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs