یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵

برگزاری ۱۴۰۰ نشست و کارگاه آموزشی ویژه ۷۰۰۰ نفر از بانوان مبلغ تهرانی

مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران با اشاره به طرح احیاگران نور گفت: ۱۴۰۰ نشست و کارگاه آموزشی برای بیش از ۷ هزار نفر از بانوان مبلغ در سطح شهر تهران برگزار می شود.

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا، نرگس معدنی‌پور از برگزاری نشست و کارگاه های آموزشی برای بانوان مبلغ شهر تهران خبر داد و گفت: تبلیغ دین کار ارزشمندی است و خداوند در قرآن تبلیغ دین را هم‌جنس با رحمت پیامبر بیان کرده و در امر تبلیغ توجه به شرایط اجتماعی و فرهنگی جامعه و همچنین مخاطبان بسیار مهم است.

معدنی پور

معدنی‌پور برگزاری نشست و کارگاه‌های آموزشی را برای بانوان مبلغ در جامعه بسیار تاثیرگذار دانست و افزود: در میان مبلغان دینی، بانوان مبلغ در ارتباط بیشتری با خانواده‌ها قرار دارند و تاثیر بسزایی در امر تبلیغ دارند و می‌توانند نقش موثری در مشاوره در میان خانواده‌ها داشته باشند.

وی با اشاره به برگزاری کارگاه‌های آموزشی ویژه مبلغین، گفت: ۱۴۰۰ نشست و کارگاه آموزشی از ۱۵ تیرماه در سطح مناطق آغاز شده است و تا پایان شهریور ادامه خواهد داشت که حداقل ۷۰۰۰ نفر از بانوان فعال در امر تبلیغ در آنها شرکت خواهند داشت.

بنا براعلام روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، به گفته معدنی‌پور، محورهای کارگاه‌های آموزشی امسال، مبارزه با فقر و رفع محرومیت در خانواده‌ها از منظر دین، مدیریت اقتصادی خانواده و جلوگیری از اسراف و تبذیر، نقش دانش اجتماعی مسلمین در توسعه اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و نهادینه‌سازی اقتصاد مقاومتی در میان زنان و خانواده‌ها، به شمار می‌رود.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs