یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵

برنامه‌های مناظره با موضوع زن و خانواده در رسانه ملی آغاز می‌شود

مشاور امور بانوان و خانواده در رسانه ملی با بیان اینکه در رسانه ملی فعالیت‌های متعددی در قالب فیلم و سریال و یا ساخت مستند انجام شده است، گفت: برنامه هایی نیز در دست اقدام هستند که در آینده تهیه می شوند.

به گزارش به دخت به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، عصمت سپهری مشاور امور بانوان و خانواده  با تأکید بر اینکه مهمترین نقش زن در اسلام، حرکت در مسیر تعالی با توجه به ویژگی های شخصیتی خود و تربیت نسل آینده است، اظهار داشت: زن مسلمان باید بداند که برای حضور در جامعه و ایفای نقش مؤثر ملزم به رعایت مواردی مانند حفظ حجاب و فاصله نگرفتن از نقش های مهم همسری و مادری است.

این عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده افزود: رسانه ملی در جهت افزایش سطح آگاهی و توانمندسازی زنان کوشیده و بهره‌وری از ظرفیت زنان را به عنوان یک عنصر کارآفرین به دور از افراط و تفریط ارائه می دهد.

رئیس کمیسیون رسانه و تبلیغ کارگروه مد ادامه داد: در این رابطه یکی از مهمترین اقدامات عدم الگوبرداری از مدلهای غربی و توجه به ساختار ارزشی جامعه ماست.

این فعال حوزه زنان با بیان اینکه زن مسلمان ایرانی امروز با استقرار در نظام خانواده و انجام فعالیت‌های گوناگون شایسته تمجید و ستایش است، گفت: در این راستا در رسانه ملی فعالیت‌های متعددی در قالب فیلم و سریال و برنامه های تلویزیونی و یا ساخت مستند انجام شده است و همچنین برنامه هایی نیز در دست اقدام دارد که قرار است در آینده تهیه شود.

سپهری گفت: یکی از اقداماتی که تاکنون انجام شده و در آینده نیز در در دستور کار قرار دارد برنامه های مناظره ای و گفتگو محور با موضوع زن و خانواده است.

وی در پایان اظهار داشت: هر شبکه با توجه به تعریفی که برایش وجود دارد به طور مستقیم و یا غیر مستقیم موضوع زن و ارائه الگوی زن مسلمان را در قالب برنامه های خود مطرح می کند، البته این مسئله باید مستمر باشد چرا که  فرهنگ‌سازی نیاز به زمان دارد و صدا و سیما به عنوان موثر ترین رسانه در جهت نیل به این مقصود تلاش می کند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs