چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵

اولین نشست هم‌اندیشی پلیس اطفال و نوجوان برگزار شد

اولین نشست هم‌اندیشی پلیس اطفال و نوجوان با حضور معاون وزیر دادگستری، رئیس کانون اصلاح و تربیت استان تهران، نمایندگانی از یونیسف و مرجع ملی کودکان و … به میزبانی پلیس پایتخت برگزار شد.

به گزارش به دخت به نقل از تسنیم، نخستین جلسه هم‌اندیشی پلیس اطفال و نوجوانان با حضور ۲۷ تن از محققین، صاحبنظران و مسئولان سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با حقوق کودک، به میزبانی پلیس پایتخت برگزار شد.

بر اساس این گزارش، شرکت‌کنندگان در این جلسه هم‌اندیشی، ضمن تقدیر از پلیس پایتخت برای عملیاتی کردن ماده ۳۱ قانون آیین دادرسی کیفری و راه‌اندازی پلیس اطفال در تمامی کلانتری‌های شهر تهران، در جریان فعالیت‌های پلیس در این حوزه قرار گرفتند و نقطه‌نظرات خود در خصوص اجرای هرچه بهتر آن را عنوان کردند.

همچنین سرهنگ نژاد ابراهیم با ارائه گزارشی از عملکرد پلیس اطفال، ابراز امیدواری کرد که این جلسات هم‌اندیشی بتواند راهگشایی عملی برای تحقق حقوق کودکان و نوجوانان در جامعه شده و به بهبود حمایت و رسیدگی به وضعیت این طیف منجر شود.

در پایان مظفر الوندی معاون وزیر دادگستری و دبیر مجمع ملی کنوانسیون حقوق کودک، پس از تشریح اهداف تشکیل پلیس کودکان و نوجوانان توسط سرپرست پلیس اطفال و نوجوانان پلیس پیشگیری تهران بزرگ، از ابتکار عمل پلیس پایتخت در توجه به کودکان و اطفال تقدیر کرد.

به گزارش تسنیم، در این مراسم که به میزبانی پلیس پیشگیری پایتخت برگزار شد، رستمی رئیس کانون اصلاح و تربیت استان تهران، نماینده ان‌جی‌اوهای یونیسف، اسماعیلی از مرجع کنوانسیون حقوق کودک، مغاره عابد عضو ارشد مجمع ملی کودکان و نمایندگانی از وزارت ورزش، وزارت آموزش و پرورش و رفاه حضور داشتند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs