جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵

اقدام جالب یک زن در مترو دربارۀ کامنت‌های فیس‌بوکش+عکس

کامنت‌های فیس‌بوک این خانم آنقدر برایش مهم است که ۱۵ صفحه از آنها را پرینت گرفته و در مترو مطالعه می‌کند.

به گزارش به دخت به نقل از باشگاه خبرنگاران، شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام سفر با مترو یا اتوبوس، کتابی همراهتان داشته باشید و در طول مسیر آن را مطالعه کنید. این کار لذت خاصی دارد چرا که هم حوصله‌تان سر نمی‌رود و هم از وقت خود نهایت بهره را برده‌اید.
با فراگیر شدن گوشی‌های هوشمند و تبلت و … کم کم کتاب جای خود را به کتاب‌های الکترونیک داد، به‌طوری‌که اکثر مسافران در طول مسیر کتاب مورد نظرشان را در این دستگاه‌های الکترونیکی مطالعه می‌کنند.


اما در تصویر زیر به موضوع جالبی برمی‌خوریم؛ این خانم که مسافر مترو است از کامنت‌های فیس‌بوک خود که حدود ۱۵ صفحه است پرینت گرفته و مشغول مطالعه آن است. نکته جالب اینجاست که آنچنان با علاقه و دقت این کار را می‌کند که گویی یک مطلب سیاسی جدی و عمیق را می‌خواند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs