شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵

ارایه پیشنهاد مجازات جایگزین برای زنان زندانی معتاد

معاون بررسی‌های راهبردی معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست‌جمهوری از ارائه پیشنهاد مجازات جایگزین برای زنان زندانی معتاد با محکومیت کمتر از ۹۱ روز به ستاد ملی مبارزه با مواد مخدر، سازمان زندان‌ها و وزارت دادگستری خبر داد و گفت که این معاونت در حال پیگیری موضوع است.

به گزارش ب دخت به نقل از ایسنا، سوسن باستانی  با اشاره به تمرکز معاونت متبوعش بر چند حوزه مثل خانواده، سلامت و آسیب‌ها به صورت خاص همچنین گفت که کار در حوزه آسیب‌ها در زمینه اعتیاد و زنان بهبودیافته نیز حائز اهمیت است.

وی در ادامه از تلاشهای واحد حقوقی معاونت امور زنان و پیگیری خاص مسائل مربوط به کودکان هم خبر داد.

باستانی به برگزاری جلسات کمیته پیشگیری خشونت علیه زنان با همکاری سازمان بهزیستی و پزشکی قانونی و نیروی انتظامی هم اشاره کرد و گفت: قرار شده است هماهنگی‌هایی بین این حوزه‌ها صورت بگیرد و ما با توجه به آمارهای موجود، پیشگیری از اعتیاد را در اولویت قرار داده‌ایم.

معاون بررسی‌های راهبردی معاونت امور زنان با اشاره به دیگر اقدامات و برنامه‌های این معاونت برای سال جاری، امضای تفاهم‌نامه با وزارت مسکن را یادآور شد و افزود: در زمینه ساماندهی وضعیت زنان در سکونت‌گاه‌های غیررسمی هم برنامه‌هایی داریم.

باستانی در پایان با بیان اینکه «مسائل زنان با آسیب‌هایی مثل طلاق، اعتیاد و فقر مترادف شده است» گفت: هدف ما تغییر این نگاه بوده؛ بنابراین قرار است به دستاوردهای زنان بپردازیم که نقش رسانه‌ها در این زمینه پررنگ است.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs