یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵

آخرین وضعیت پورتال جامع امور زنان و خانواده

یکی دیگر از بخش‌های این پورتال، بانک اطلاعات جامع سمن‌های امور زنان و خانواده است که تاکنون بخشی از اطلاعات ارائه‌شده از سوی سازمان‌های مردم‌نهاد بارگذاری شده است.

به گزارش به دخت  به نقل از  سایت ماونت امور زنان و خانواده ، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: در پورتال جامع امور زنان و خانواده بانک جامع اطلاعات زنان کشور طراحی شده است که شامل بانک‌های مختلفی از جمله زنان مدیر، ورزشکار، اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا، فرماندار، نخبه، کارآفرین، زنان عضو هیئت علمی در سراسر کشور و … است. خصوصیت این بانک اطلاعاتی پویایی آن است و این‌که اطلاعات در دو سطح عمومی و خاص ارائه می‌شود.

دکتر اطهره نژادی در خصوص وضعیت پورتال جامع امور زنان و خانواده گفت: پورتال جامع امور زنان و خانواده کشور با آدرس اینترنتی www.women.gov.ir از ۲۴ مرداد ماه سال ۱۳۹۳ بارگذاری شده است و خدمات متعددی از جمله اطلاع‌رسانی جدیدترین اخبار مربوط به فعالیت‌های حوزه معاونت رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده، مهم‌ترین اخبار مربوط به حوزه امور زنان و خانواده در کشور، تحلیل‌ها و دیدگاه‌های امور زنان و مقالات علمی و پژوهشی در این حوزه را ارائه می‌دهد.

به‌زودی دسترسی عمومی پورتال اجرایی می‌شود

وی افزود: در این پورتال بانک جامع اطلاعات زنان کشور طراحی شده است که شامل بانک‌های مختلفی از جمله زنان مدیر، ورزشکار، اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا، فرماندار، نخبه، کارآفرین، زنان عضو هیئت علمی در سراسر کشور و … است. خصوصیت این بانک اطلاعاتی پویایی آن است و این‌که اطلاعات در دو سطح عمومی و خاص ارائه می‌شود. در حال حاضر، اطلاعات به‌صورت کامل فقط برای کاربران خاص قابل مشاهده است و به‌زودی پس از تکمیل فاز اول، دسترسی عمومی آن نیز به مرحله اجرا درمی‌آید.

تدوین طرح سامانه قوانین و مقررات زنان و خانواده

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: یکی دیگر از بخش‌های این پورتال، بانک اطلاعات جامع سمن‌های امور زنان و خانواده است که تاکنون بخشی از اطلاعات ارائه‌شده از سوی سازمان‌های مردم‌نهاد بارگذاری شده و به منظور تکمیل بانک، پروژه‌هایی در استان‌های مختلف طراحی شده است تا با فرمتی یکسان اطلاعات مورد نظر به صورت یکپارچه گردآوری و بارگذاری شود. ثبت و پیگیری طرح‌های ارسالی از سوی سمن‌ها قابلیت دیگری است که در طراحی این پورتال در نظر گرفته شده است و در حال پیاده‌سازی مراحل فنی آن هستیم. پیشنهاد طرح سامانه قوانین و مقررات زنان و خانواده نیز تدوین شده و مراحل اداری- اجرایی آن در حال انجام است.

نژادی در خاتمه اظهار داشت: دسترسی به گزارش‌های اقدامات انجام‌شده در معاونت امور زنان، از جمله گزارش‌های سفرها، تفاهم‌نامه‌ها و توافقنامه‌ها، اسناد بالادستی، رهنمودهای مقام معظم رهبری و رییس‌جمهور در حوزه زنان و خانواده، معرفی کتاب‌های مرتبط و… در حال حاضر برقرار است. به علاوه، بخش‌هایی جهت ارتباط مستقیم با رییس‌جمهور و معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده در نظر گرفته شده است که در حال دریافت و انتقال پیام‌ها است. بدون شک این پورتال با برنامه‌ریزی پویا در ساختار و اطلاعات، همواره تغییرات جزئی ساختاری و داده‌ای خواهد داشت که ضرورت به‌روز کردن پورتال برای دسترسی بهتر کاربران است.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs