نماینده زنان ایران حریف قهرمان باشگاه های آسیا شد

قرعه کشی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های زنان سال ۲۰۱۶ آسیا در فیلیپین برگزار شد و نماینده ایران با قهرمان سال گذشته این رقابت ها همگروه شد.

0

به گزارش به دخت به نقل از ایلنا،هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا از ۱۳ تا ۲۱ شهریورماه به میزبانی فیلیپین برگزار خواهد شد.
مراسم قرعه کشی این رقابت ها روز گذشته در فیلیپین برگزار شد و ۱۳ تیم شرکت کننده در این رقابت ها به چهار گروه تقسیم شدند.
نماینده ایران (گاز تهران) در دور مقدماتی این رقابت ها با نمایندگانی از کره جنوبی و تایلند همگروه شد که «بانکوک کلاس» نماینده تایلند عنوان قهرمانی سال ۲۰۱۵ این رقابت ها در پرونده کاری خود دارد و نماینده کره جنوبی نیز سال گذشته ششم شده بود.
گروه بندی هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا به قرار زیر است:
گروه اول: ویتنام، هنگ کنگ و فیلیپین
گروه دوم: ایران، کره جنوبی و تایلند
گروه سوم: ژاپن، قزاقستان و اندونزی
گروه چهارم: چین، مالزی، چین تایپه و ترکمنستان
در مراسم قرعه کشی این رقابت ها «رامون سوزارا» رئیس کمیته بازاریابی و توسعه و «جاکسوان توچارون» دبیر شورای مسابقات ورزشی کنفدراسیون والیبال آسیا حضور داشتند.
شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا سال گذشته به میزبانی ویتنام برگزار شد و نمایندگان تایلند، ژاپن و چین رتبه های اول تا سوم را به دست آوردند. نماینده ایران (دانشگاه آزاد) نیز رتبه نهم را به دست آورد.
چین با ۱۴ مدال شامل هفت طلا، ۴ نقره و سه برنز پرافتخارترین کشور این رقابت هاست و کشورهای تایلند (چهار طلا، چهار نقره و سه برنز) و ژاپن (دو طلا، چهار نقره و پنج برنز) در جایگاه های دوم و سوم قرار دارند.

/انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده