دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶

نخستین نمایشگاه مادر و کودک در شیراز افتتاح شد

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس از افتتاح نخستین نمایشگاه مادر و کودک در محل نمایشگاه بین‌المللی شیراز خبر داد.

به گزارش به دخت به نقل از خبرگزاری تسنیم از شیراز، عبدالله اسکندری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این نمایشگاه با حضور ۸۰ شرکت که در زمینه فعالیت‌های آموزشی و سرگرمی کودک و نوجوان فعالیت دارد  از ۱۲ مردادماه به مدت ۵ پنج روز پذیرای شهروندان شیرازی است.

وی با بیان اینکه آتلیه عکس تخصصی ویژه کودک  و نوجوان، اسباب بازی و سرگرمی و ناشران کودک از جمله غرفه‌های مهم  این نمایشگاه است افزود: این رویداد مهم فرهنگی همزمان با دوازدهمین نمایشگاه کودک و نوجوان در محل دائمی این نمایشگاه برگزار می‌شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس بیان کرد: عرضه تولیدات این نمایشگاه در دو سالن بهار و سرو با مساحتی بالغ بر ۵۰۰۰ متر مربع در قالب ۱۵۰ غرفه انجام می‌شود.

اسکندری با اشاره به گسترش روزافزون دانش درباره مسائل مربوط به مادران،کودکان و نوجوانان تصریح کرد: ضرورت پرداختن هر چه بیشتر به مسائل بهداشت روانی کودکان و نوجوانان از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس از خانواده‌ها خواست با حضور خود در این نمایشگاه با نیازهای جسمانی و فکری کودکان خود در زمینه رشد آنها بیشتر آشنا شوند.

به گفته اسکندری این نمایشگاه هر روزه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ پذیرای عموم علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان است.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد