سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶

معاونت امور زنان ریاست جمهوری گزارش هزینه کرد بودجه‌ خود را اعلام کند

یک کارشناس امور زنان و خانواده با انتقاد از اجرایی نشدن مطالبات مهم حوزه زنان گفت: معاونت امور زنان ریاست جمهوری گزارش هزینه کرد بودجه‌ خود را اعلام کند چراکه تا کنون برای اجرایی شدن آن سهل انگاری زیادی صورت گرفته است.

به گزارش به دخت به نقل از فارس، زهرا ایوبی با انتقاد از عدم عملیاتی و اجرایی شدن طرح‌‌ها و قوانین حوزه زنان گفت: ابتدا باید معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری مشخص کند که بودجه خود را صرف انجام چه کارهایی کرده است و این کارها تا چه حد توانسته مشکلات حوزه زنان را حل کند.
وی ادامه داد: ظاهر قضیه نشان می‌دهد که تا کنون اقدام مؤثری در حوزه زنان انجام نشده است و بودجه امور زنان مشخص نیست در چه زمینه‌هایی هزینه شده است و یا حداقل می‌توان گفت در مسیر درست هزینه نشده است ممکن است صرف برگزاری جشن‌‌های آنچنانی شده باشد اما در مسیر درست نبوده است.
این کارشناس امور زنان افزود: به نظر می‌رسد محقق نشدن موضوعاتی مانند بیمه زنان خانه‌دار و افزایش مرخصی زایمان مادران تا کنون به دلیل بی دقتی مسئولان عملیاتی نشده است و به اعتقاد بنده کسانی که در این رده مسئولیتی هستند می‌توانند موضوعاتی را که به قانون تبدیل می‌شود به راحتی پیگیری کنند و تا اجرایی شدن آن حرکت کنند بنابراین انجام نشدن آنها نشانه سهل انگاری مسئولان است.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد